James Maslow

James David Maslow

7,8
381 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Maslow

Tak jakoś mi na myśl przyszło... jego wygląd głównie. Jest taki "słitaśny".

lady_dariaa

Nie, nie jest. Właśnie to mnie najbardziej wkurza, że ludzie zamiast spróbować poznać patrzą na wygląd... :/

nol1324

Dzięki za informację. Miałam też wątpliwości, bo na innych stronach pisało, że jest..

nol1324

jak można poznać chłopaka, który mieszka bodajże w Stanach...? Obejrzenie jednego serialiku z nim jeszcze nie oznacza, że się go poznało...

lady_dariaa

jeśli jest, to napewno robi za dziewczyne....

lady_dariaa

Oczywiście, że nie jest! Od trzech lat ma dziewczynę.

Cat98

Co nie znaczy, że jest hetero... Może to być "przykrywka". Zresztą tylko ON wie czy nim jest, czy też nie.
Oczywiście nie jestem żadnym homofobem. Jestem osobą tolerancyjną, więc to by mi nie przeszkadzało gdyby się okazało, że nim jest :) Po prostu potraktowałabym to jako ciekawostkę.

lady_dariaa

Raczej nie. Teraz przecież zupełnie się zmienił. Wpisz sobie chociażby w Google "James Maslow 2013, 2012" .

Cat98

Czy ja wiem czy tak się zmienił... :p

Cat98

Co nie oznacza, że teraz nie wygląda jak lalka.

lady_dariaa

Jak większość chłopaków z produkcji disney'owskich i tym podobnych.

yvonneD

Wiecie, możecie myśleć co chcecie. Jeśli za nim nie przepadacie nie musicie o nim nic mówić.

lady_dariaa

Taka rola i tak miał wyglądać. No i rzeczywiście powoli się zmienia. Nie jest to jakaś wielka zmiana, ale nie na wszystkich zdjęciach wygląda jak laleczka. Poza tym wygląd nie przesądza o orientacji seksualnej.

lady_dariaa

Hahahahhaa,jebłam ; DDD

lady_dariaa

Przepraszam bardzo a co ma wspólnego wygląd z orientacją seksualną ?

buterfly

Dużo. Czasem to po prostu widać, nie mówię już o samym wyglądzie, ale o sposobie bycia, zachowaniu itd.

lady_dariaa

Często to na podstawie taki cech można, niesłusznie przypiąć każdego do określonej grupy .

buterfly

Nie zaprzeczę. Najważniejsze jednak, by być tolerancyjnym. Pozdrawiam.

lady_dariaa

Zgadzam się tobą .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones