James McAvoy

James McAvoy

8,7
70 897 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James McAvoy

Obejrzyjcie. To naprawdę genialny film. A pan McAvoy jest chyba najbardziej utalentowanym młodym aktorem (pomijając odtwórcę roli Micheal'a). Jeśli chcecie zobaczyć z Panem Jamesem dobry film (nie tam jakieś opowieści z Warmii ;) to Inside I'm dancing będzie strzałem w dziesiątkę! Napiszę więcej, ale może jutro, bo ciągle jestem w trakcie płakania po wyżej wymienionym filmie...

Polecam

tmv3

Czy chcesz przez to powiedzieć, że "Opowieści z Narnii" to zły film? Mi się podobał, a p.McAvoy zagrał w nim świetnie.

A z Warmii to ja jestem;)

Pozdrawiam!

Gilraina

Nie. Tylko moim zdaniem "Inside..." jest ambitniejsze i głębsze (cokolwiek te epitety znaczą). I wszystkim polecam ten film. Narnia była niczego sobie, a nawet taki epizod gdzie McAvoy wcielił się w Tumnusa, zwrócił uwagę wszystkich i pokazał jakim świetnym jest aktorem.

Pozdrawiam całą Warmię! ;)

tmv3

Inside I'm dancing boski film a James dostał za ta role dużo nagród polecam !!!

tmv3

Też uważam że Inside I'm dancing to genialny film ! I takie właśnie filmy powinny zdobywać nagrody .

tmv3

w końcu udało mi sie obejrzyc ten film, naprawde piękny, wzruszający filmik, może troche schematyczny ale mnie poruszył i to nawet bardzo:) Im wiecej ogladam filmów z jamesem mcavoyem tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu że to jeden z najbardziej utalentowanych aktorów mlodego pokolenia, szkoda ze tak mało popularny jak na razie...

blog_zamkniety_2

prawda. ja poznałam go dopiero dzięki zakochanej jane. bardzo mi się tam spodobał i teraz już widziałam kilka innych filmów z nim, na których się napewno nie skończy. myślę że popularność jeszcze zdąży zdobyć. :)
inside i'm dancing jeszcze nie widziałam, ale w ciągu kilku najbliższych dni powinno mi się udać.

tmv3

oh tak, zgadzam się całkowicie!
mcavoy jest świetny w tym filmie, śmiem twierdzić, że w każdym innym też (opowieści z narni nie widziałam).
nie powiem, żebym się popłakała, ale nie zmienia to faktu, ze film polecam wszystkim znajomym. :)

dzagucha

w każdym innym który widziałam, jest świetny^^ NAJświetniejszy. a opowieści z narni dawno widziałam i raz, że niewiele pamiętam, a dwa, że nie znałam go wtedy i faun jakoś nie przyciągnął specjalnie mojej uwagi, co nie znaczy oczywiście że źle zagrał:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones