James McAvoy

James McAvoy

8,7
70 897 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James McAvoy
ciosina

Chyba żartujesz...

ciosina

Obejrzyj sobie w takim razie "Filth".

ciosina

a ile jego filmów widziałeś, tak szczerze?

SixteenJones

2 i pół + program TV z jego udziałem

ciosina

to troche przykro, może trafiłeś akurat na te słabsze. swoje umiejętności ma okazję pokazać w 'pokucie', 'filth' i 'ostatnim królu szkocji'. może się przekonasz

ciosina

gra ze udaje predzej:P aktor jest zdolny, docenilam jego aktorstwo po "ja w środku tanczę"

dzikudzina

Poprawka obejrzałem 3 i pół i nadal uważam , że jest fatalny.

ciosina

widocznie nie odpowiada ci jego styl grania, ale wiesz, jest wiele czynnikow ktore skladaja sie na to czy aktor gra dobrze czy nie, nieraz moze nam sie nie podobac jak ktos odtwarza role, ale to nie znaczy ze jest slaby.

dzikudzina

widocznie mam alergię na niektórych Brytyjczyków

ciosina

cóż, muszę przyznać, ze ruszyłam "filth" i autentycznie nie dałam rady patrzeć na jego grę i wygląd w tym filmie. Także chyba ten aktor ma to do siebie , ze potrafi irytowac.Widrzialam go w np"ja w środku tancze" i tam mi sie podobal, ale "filth: wylaczylam po 45 minutach tak mnie draznil. Takze się pomylilam :)

ciosina

nie lubię ch,uja też


straszny kmiot

takkis

Ch.uja to chyba mu zazdrościsz

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
takkis

Dobrze myślałam - klasyczny kompleks małego.

takkis

A ja nie lubię takich chamów jak Ty.

Moim zdaniem to świetny aktor. Dzisiaj miałam okazję obejrzeć Filth i był rewelacyjny (jak zwykle zresztą).

Sylwia_Adamus

zgadzam się w 100% ! w każdym filmie ujął si grą aktorksą ;)

alex_29_filmweb

Święte słowa!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones