James McCaffreyI

9,3
503 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby James McCaffrey

wydaje mi sie że gościu o takim nazwisku i imieniu z resztą też, dubbingował Maxa

Kain

dobrze ci sie wydaje i to chyba nawet on

serwatko26_2

Nie chyba, tylko na pewno dubbingował Maxa Payne'a.

serwatko26_2

Stop, dubbingować to złe określenie. On nie dubbingował, on użyczył głosu. ;)

Melek_3

I spełnił swoją rolę genialnie ;)

użytkownik usunięty
czesiol

Warto wspomnieć, że użyczył nie tylko głosu ale też twarzy i brał udział w scenach Motion Capture

Ale twarzy to tylko w 3 części użyczył. W dwóch pozostałych tylko głosu. ;)

użytkownik usunięty
Archemik94

Oczywiście :)

Po przejściu MP3 stwierdzam, że ma bardzo charyzmatyczny głos i wyczuwalny nadprzeciętny potencjał aktorski. Wiecie może jakie filmy z tym panem są godne polecenia?

Przepraszam

No właśnie. Ktoś poleci jakiś film z Panem Jamesem? Najlepiej kryminał i coś gdzie gra dosyć istotną rolę, bo nie wiem czy w kinie gra tylko role długoplanowe czy też jakieś główne mu wpadły do filmografii.

Przepraszam

Uwielbiam go. Genialny aktor dubbingowy.

frycio80

Jakby był Maksiem. =D

frycio80

Tzn. on nim był.

Archemik94

Niestety

juzek124

Dziwi mnie dlaczego to nie on zagrał Maxa Payne'a w filmie. Zapewne dałby radę

Bibi17

Pewnie chodziło o to aby w filmie wystąpiła gwiazda. Budżet filmu wyniósł 35 mln $. Nie zdziwiłbym się jakby połowę tej kwoty pochłonęła gaża Chrisa O'Donnella, Mili Kunis i nieszczęsnego Marka Wahlberga. Po obejrzeniu filmu dochodzę do wniosku, ze nawet lepiej by było jakby ten film nakręcił Uwe Boll.

Bibi17

Tak właśnie to powinno być. On w obsadzie, a reżyserem hmm... Nolan, może Mann, Fincher, Guy Ritchie, Sam Mendes, Martin Campbell, John McTiernan lub Paul Greengass... Z filmem Max Payne jest tak, że najpierw obejrzałem film na Polsacie, a potem zobaczyłem, że kolega ma grę i pożyczyłem od niego. Film nawet bez zapoznania się z grą nie był za fajny, a jak porównam go z grą to już średniak na całego, a nawet gorzej. Mark Wahlberg nie grał w Max Payne'a. No nie da się ukryć. Z resztą ktoś z tych aktorów z filmu grał? Najbardziej dobija mnie udział Ludacrisa jako Jim Bravura....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones