James Michael Tyler

8,2
2 290 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Michael Tyler

tak kocha Rachel, a ona uważa go za geja xD

paper_moon

Gunther: mógłbym zaoferować Ci moje mieszkanie...
Rachel: a dokąd się wybierasz?
:):)

Crazy_Ivan

A scena jak kupił meble rossa bo rachel ich dotykała też była niezła:D
Albo gdy odkupił od Rachel kota i pyta Rossa czy to wąż:D

orianne

I Rachel jeszcze na tym zarobiła :D wpisujcie zagrania z Guntherem :) nie było ich za wiele ale są niezłe :)

Crazy_Ivan

Hahaha a jak Mark zaprasza Rachel na randkę i Gunther zawiedziny wchodzi na zaplecze- wielki łomot- wychodzi i : I DROPPED A CUP :D
(s03e19)

orianne

hehee :) to chciałem też przytoczyć tylko nie pamiętałem dokładnie :) albo jak myślał jak chciał zaproponować Rachel kino... jako jego kochanka oczywiście :)

Crazy_Ivan

A w ostatnim odcinku to go podziwiam jak wkońcu zdobył się na odwagę i wyznał Rachel miłość, na nieszczęscie Rossa:D

orianne

no to było fajne :)

Crazy_Ivan

Gunther / Ross:
- Nie można tutaj wieszać ogłoszeń.
- Ale wszyscy je tutaj wieszają.
- Tak, ale ty nie możesz.

Ross / Gunther:
- Gunther, mam nadzieję, że nie powiedziałeś Rachel o mojej nocy z ...
- Miałem nie mówić ? (odwraca się i wychodzi) xD

Albo jak Monika proponuje Rachel żeby się umówiła z przystojniakiem przy stoliku koło okna. Rachel się umawia, a po chwili podchodzi do niego Gunther z tabliczką "Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia obsługi" i mówi: "Get out" xD

Demolka25

Hmmm :D akurat oglądam Władcę Pierścieni na TVN i nic mi nie przychodzi :D jak konspirował z Phoebe jak się wyrwać z przyjęcia Moniki :)

Demolka25

To ostatnie akurat przed chwilą oglądałem na Comedy Central.... ach, czas jakby stanął w miejscu i znowu poczułem się młody oglądając "Przyjaciół".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones