James NesbittI

7,9
5 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Nesbitt

... o których myśli się "skąd ja go znam". Obejrzałem go właśnie parę dni temu w Milionerach i zastanawiałem się skąd znam tę twarz. Przeglądając listę jego filmów nie byłem pewien czy to może tak zapadł mi w pamięć we "Wszystko gra" (szczerze mówiąc już chciałem przyjąć, że to prawda...) ale rzut oka poniżej wyjaśnił wszystko: zagrał w "Krawej niedzieli" i to byla właściwie główna rola (o ile w tym filmie można mówić o głównej roli w końcu to portret zbiorowy ludzi w pewnej sytuacji)! To właśnie przez ten film (też zresztą świetny - to już jego trzeci świetny film, obok "Wszystko gra", który widziałem, więc chyba zarówno on jak i ja dobrze wybieramy filmy, którym poświęcamy czas :)) tak go zapamiętałem, że zaraz po zobaczeniu go w Milionera pojawiło się wymagające zajrzenia na Filmweb pytanie "Skąd ja go znam?" :)

martinezowiec

też jak go zobaczyłam we Wszystko Gra zastanawiałam się skąd go znam. Myślałam o Krwawej Niedzieli, ale do końca nie byłam pewna i musiałam sprawdzić na filmwebie;)

hhani

Wlasnie ogladam videoblog Hobbit Production Video #7, Stone Street Studio Tour, 5 June 2012. Krotka wstawka w tym panem i pytanie "Skad ja go znam??!" W Hobbicie gra Bofura. A jednak wczesniej go widzialam jako detektywa u Allena. Do tego przypomina mi jednego kolege Francuza pochodzenia albierskiego. Hmm.

martinezowiec

Wiesz skąd go znasz? Jeremy Clarkson, nawet głos i sposób mówienia podobny.

martinezowiec

Zapewne Miecugow ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones