Jamie BellI

Andrew James Matfin Bell

7,7
13 706 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Bell

Prawie równo 9 miesięcy po ślubie jego żona urodziła dziecko;)

piotrek12pepe

i już zdążyli się rozwieść http://queer.pl/news/195139/shane-slowo-na-l-evan-rachel-wood-lesbijki-hollywood

Mala1988

Szkoda, miałam nadzieję, że im się uda.

piotrek12pepe

kiedy pisales ten post juz byli po rozwodzie. przerazajace jak krotko trwaja dzisiejsze malzenstwa wsrod aktorow...

użytkownik usunięty
joka_2

Z małżeństwami wśród aktorów raczej zawsze tak było. Tylko czasami znajdą się wyjątki w postaci jakiegoś Jamesa Stewarta, Geoffrey Rusha, Arnolda Schwarzenegera czy z aktorek Meryl Streep lub Frances McDormand. Naprawdę trzeba mieć szczęście, aby trafić na kogoś, kto chciałby spędzić z kimś resztę życia, a to takie proste nie jest. Lepiej się rozwieść niż żyć w nieszczęśliwym małżeństwie.

Arnolda Schwarzenegera. Aż się zaplułam. Mało tego, że sypiał ze swoją gospodynią gdy był mężem Marii Shriver to w dodatku zrobił tej swojej gosposi dzieciaka i wychowywał w tajemnicy pod swoim dachem. Wyjątkowo beznadziejny przykład wyjątkowego hollywoodzkiego małżeństwa.

użytkownik usunięty
Rouge_fw

No tak, ale nie zmienia to faktu, że całkiem długo przetrwało to małżeństwo jak na hollywoodzkie standardy. Od 2010 roku chyba obydwoje są w separacji. Wiem o tym od dwóch czy trzech miesięcy, po przeczytaniu jego autobiografii, a przypatrz się dobrze, kiedy ja napisałem ten komentarz w ogóle. Lecz, zanim to wszystko wyszło na jaw, czyli jakoś przed tym 2010 rokiem, to małżeństwo było bardzo szczęśliwe, a szczęście jest bardzo ważne. Nikt nie jest idealny i każdy może skręcić w złą stronę, w każdej chwili.

joka_2

z tego kolesia musi być kawał gnoja skoro jego była żona Evan Rachel Wood wyznała ze znęcał się nad nią i bił ją do tego stopnia ze zastanawiała się nad samobójstwem. Zresztą widać w jego twarzy ze to typek lubiący wyżywać się na słabszych

walkirium

Nie no jasne, skoro żona tak wyznała to szczera prawda, a gdyby on się bronił to na pewno samcze kłamstwa. Poza tym argument "z twarzy" tak mocny. xD

walkirium

Skad Ty wziełas/wziąłes to info? Chyba pomylilo Ci sie z Mansonem bo to jego Evan oskarża o znecanie sie. O Jamiem nigdy czegos takiego nie powiedziała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones