Jamie BellI

Andrew James Matfin Bell

7,7
14 014 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Bell

Co myślicie o teledysku do piosenki "Wake me up when september ends", w którym wystapił Jamie?
Wg mnie to jeden z najlepszych teledysków, jakie zdarzyło mi się kiedykolwiek widzieć. Filmowa historia w pigułce. Piękna, pozwalająca zupełnie inaczej spojrzeć na tą piosenkę (jej tekst).

Migootka

Green Day to mój ulubiony zespół- a teledysk to jak dla mnie taki mały film- jakkolwiek Bell daje w nim radę :] Pozdr

Migootka

teledysk jest piekny. oglądając king-kogna zastanawiałam się, skąd kojarzę jamiego bell'a. byłam przekonana, ze z jakiegoś falmu wojennego. i masz: wtedy przypomniałam sobie o teledysku green day'a

sster

Teledysk chała. Skierowany do amerykańskich, nastoletnich idiotów. A Green Day w miarę lubię.

Migootka

Tak szczerze, po tym teledysku przestałam lubić Green Day ;/. Ta piosenka była nagrana wyłącznie ku czci ojca Billy'ego Armstronga, a oni zrobili z tego kolejną historyjkę o wojnie. Komercha... dla mnie to już nie ten stary, dobry, punkowy zespół z lat 90. Jak łatwo mozna upaść...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones