Jamie Lynn Spears

Jamie Lynn Marie Spears

6,5
144 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Lynn Spears

Taka ładna, a taka niemądra. W wieku 16 miec dzieciaka? Niedorzeczne..

użytkownik usunięty
sunshine_2

Słoneczko, myślisz że specjalnie zaszła w ciążę? Po prostu wpadła. to się zdaża...wiele takich przypadków jest nawet w Polsce.
A głupia to ona niekoniecznie jest. Jak sobie przypomnę ciebie, i niektóre twoje wypowiedzi to wydajesz mi się być głupsza niż w twoim mniemaniu Jamie Lynn Spears.

To jest dokładnie co chciałam powiedzieć. Dodam jeszcze, że wokół ciąż nastolatek w tym wieku nie ma takiego szumu jak w przypadku J-Lynn. Szkoda, bo może gdyby o tym mówiono byłoby mniej ciężarnych dzieci. Wiele dziewczyn wogóle nie myśli o zabezpieczeniu. Myślą,że jeśli w czasie gdy uprawiają seks mają okres to są zabezpieczone. Gówno prawda. Może gdyby to nagłaśniano byłby tylko pojedyńcze wpadki. Może liczba z kilku tysięcy szesnastoletnich mam spadłaby do kilkuset.Ale nie. To jest nadal temat tabu.

sunshine_2

i nie w wieku 16 lat a 17 niby rok nie robi roznicy ale duzo dziewczyn zostaje matkami w tym wlasnie wieku a glupia moze i byla ale zmądrzała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones