Jamie Lynn Spears

Jamie Lynn Marie Spears

6,5
144 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Lynn Spears

Wystarczyło pójść do siostry. To nie-gówniarze się seksu w wieku szesnastu lat zachciało. Ja na miejscu matki bym ja z domu wyrzuciła definitywnie. Skoro taka dorosła to niech sobie radzi, ot co!
P.S Wiem ze takich tematów jest tu bez liku(czemu wcale się nie dziwie), ale nie mogłam się powstrzymać-sama od ziemi nie odrosła a już sobie dzieci robi...!

anelise12

Nie jestem pewna czy to byłaby dla niej wielka kara i koniec świata. Dziewczyna ma pewnie tyle kasy, że poradziłaby sobie z łatwością.

paulinka817

No cóż... też nie popieram sexu w tak młodym wieku, ale nawet gdyby dziecka nie urodziła, to by gwiazda nie była. Sama powiedziała,że to matka ją wepchała do show-biznesu,a ona sama nie chce być aktorką...

anelise12

nie miej nigdy dzieci . po twojej wypowiedzi stwierdzam że będziesz słabą matką

kuba12341

i to bardzo słabą.

anelise12

Moja prababcia wyszła za mąż w wieku siedemnastu lat. "Za moich czasów..." możemy zatem wsadzić między bajki. Kiedyś kobiety szybciej wychodziły za mąż, a mężczyźni prędko im pokazywali, jak obrzydliwe i nieprzyjemne jest współżycie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones