Jamie Lynn Spears

Jamie Lynn Marie Spears

6,5
144 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Lynn Spears

Musze przyznać że jest bardzo podobna do Britney ,te rysy twarzy i wogóle ... Jest świetną aktorką i ma bardzo ładny głos ... to co że jest siostrą BS mi to wcale nie przeszkadza piszecie żeby niestała się taka jak jej siostra ...a nie pamiętacie już jak kiedyś britney była gwiazdą muzyki pop i każdy ją lubił ... ja się niewstydze tego że ją kiedyś słuchałam i teraz też to robie chociaż nie tak często jak dawniej ma bardzo faje kawałki ...mam nadzieje że JAMIE zrobi kiedyś taką samą karierę muzyczną jak jej sis bo ma piękny głos :) A w serialu zoey 101 zagrała bardzo naturalnie WieLka 10 dla Lynn Jest jedną z moich ulubionych aktorek młodego pokolenia i uwżam że posiada piękną urodę nie jedna dziewczyna w jej wieku chciała by być podobna do niej naprzykład ja tAK :)

Czekoladova_Czekolada_

Masz rację, ja też ją bardzo lubię! Jest super!

Czekoladova_Czekolada_

Racja. Moim jednym z ulubionych seriali jest Zoey 101. czasem wzoruje sie na naj. i sie trgo nie wstydzie. a co do britney to ja tez jej kiedys słuchałam. POzdro :*

Czekoladova_Czekolada_

OMG.. :/ <żal>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones