Jan Borysewicz

Jan Józef Borysewicz

7,0
119 ocen muzyki
powrót do forum osoby Jan Borysewicz

No więc tak poszukuje Szansy na Sukces z Lady Pank, nigdzie nie mogę tego znaleźć. Szukam również wywiadu z Jankiem Borysewiczem u Kuby Wojewódzkiego, znalazłam to w google ale żadny film nie chciał się włączyć ;(. Mam nadzieje że ktoś z was posiada któreś z nagrań.
Pozdrawiam!

driver_3

Na stronie Kuby Wojewódzkiego były tam różne filmiki gdy Janek razem z Mogielem wystąpili u Kuby, co do Szansy na sukces wejdz na forum Lady Pank ale najpierw musisz się zarejestrować i potem poproś, może ktoś ci udostępni, ja miałem kiedyś teraz mam na kasecie vhs jak byli w tamtym roku ale nie udostępnie bo nie mam pojęcia jak to się robi, pzdr :)

sebastian22221

Właśnie na stronie Kuby Wojewódzkiego patrzyłam i te filmiki u mnie są bez głosu i strasznie długo się ładują i są też bardzo krótkie. Na milanos.pl chyba tak się nazywa ta strona, filmiki nie chcą się właczyc pisze cos w rodzaju : "this video is not .... longer". Bardzo mi na tym zależy. Z kasety vhs możesz przegrać na dvd, mój tato tak mi powiedział, on się interesuje tym wszystkim ;)
Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones