Jan Frycz

8,2
53 740 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Frycz

Film Jana Frycza. Proszę wymieniać.

Mateo_SF

Jeśli chodzi o najlepszy film, w którym wystąpił to "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", najgorszy to oczywiście "Tylko mnie kochaj" - jak mógł zagrać w takiej szmirze?
Jeżeli zaś mówimy o roli, to jest to "Tam i z powrotem" Wójcika, a zaraz po niej "Francuski numer" (tylko dla niego obejrzałem ten film).

użytkownik usunięty
Winston_Wolf

Jeśli chodzi o najlepszy to zdecydowanie "Pręgi", w najgorszym go nie widziałem- jeszcze.

użytkownik usunięty

Zgadzam sie z przedmówcą w Pręgach był niesamowity, wczuł się w tą postać. Wogóle niewiem czy taki aktor ma nieudaną rolę na swoim koncie? U mnie nie! Co prawda wszystkich filmów z nim nie widziałam, ale większość.

Hmm jesli chodzi konkretnie o jego rolę, to Frycz radzi sobie ze wszystkim co ma zagrać. Ale najgorszy film z jego udziałem to "To nie tak jak myślisz kotku", a świetny był m.in. w Pręgach

dokładnie to samo chciałem tu napisać :)

Zgadzam się.Kiepskie Pręgi i świetna rola Frycza.Tzn.Pręgi dzielą się na dwie części.Pierwsza jest znakomita,ta z Żebrowskim koszmarna.

Mateo_SF

Dżiz, ależ trudne pytanie...
Z tych, które widziałam, zdecydowanie najgorsza była bodaj "Zielona miłość". Zdecydowanie najlepszy - "Tam i z powrotem". Poza tym dużo po prostu dobrych i dużo po prostu takich sobie ;)

Mateo_SF

Cenie go jak aktora więc nawet te słabsze komercyjniaki mu wybaczam. Najlepszy "Bezmiar Sprawiedliwości", najsłabszy "Jeszcze raz"

siLk_2

Najgorszy - "Tylko mnie kochaj" a Najlepszy - "Francuski Numer" ;P

piterek101522

Najlepszy: epizod w Wielkim Szu, genialna scena na schodach :)
Najgorszy: "Francuski numer" i "To nie tak...", dużo stracił w moich oczach biorąc udział w tym drugim zwłaszcza.

mazzano

Ale zagrał co najmniej dobrze, jako jedyny na wysokim poziomie z całej obsady.

Mateo_SF

dla mnie doskonały był w "Zielone-minione" ... zapomniana rola w zapomnianym a doskonałym filmie
miałem kiedyś "przygode" z hazardem i powiem szczerze iż Pan Frycz jako młody aktor doskonale pokazał zakamarki duszy osoby opętanej przez hazard

Mateo_SF

najlepszy-Pręgi,najgorszy Jeszcze raz

Mateo_SF

hamlet i mgła- najlepsze moim zdaniem

braknicku87

Najlepszy - Pręgi
Najgorszy - Weekend

Jachu95

moim zdaniem w Weekend dobrze zagrał swoją i role przy tym teksty bd śmieszne

użytkownik usunięty
Jachu95

Najgorszy - Tylko mnie Kochaj (bez apelacyjnie chyba)
Najlepszy (mam dylematy :P) pomiedzy Weekendem gdzie naprawde nadawął barwy temu badziewiu świetnie zagraną rolą a ,,To ja zlodziej'' gdzie także świetnie udało mu sie zagrac gangstera-debila :P
Ostatecznie - weekend :P

Mateo_SF

Nawet w takim gównie jakim jest Och Karol 2 zagrał kapitalnie a to świadczy że jest genialnym aktorem.
Mnie osobiście najbardziej się podobała jego rola w Tajemnicach Twierdzy Szyfrów.

Mateo_SF

zdecydowanie najlepsza rola w Pregach,nie widze aktora ktory by tam wogole zagral ta role

ostryrobcio

może po prostu grał siebie trochę heh;-)

irish23_faurepavane

on ma mistrzowskie teksty muszę przyznać że nikt z polskich aktorów nie umie mnie tak rozbawić weekend to film raczej słaby ale jego rola w nim jest wykonana bardzo dobrze podobał mi się też film to ja złodziej no i francuski numer

Radzio3i6

Najlepszy film w jakim zagrał i zarazem jego najlepsza rola - PRĘGI
Najgorszy film w jakim zagrał - WSZYSCY JESTEŚMY CHRYSTUSAMI (prawie dwugodzinne studium alkoholizmu, koszmarny film, dłuży się jakby trwał ze 3 godziny)
Najgorsza rola - Nie ma takiej, nawet w najgorszej szmirze gra genialnie

S_J_Wilk

A POZEGNANIE JESIENI,a DAMA KAMELIOWA, a EGOISCI, a NIERUCHOMY PORUSZYCIEL, ludzie patrzcie i uczcie się jak wygląda światowe aktorstwo!!!

kaja_8

Nikt nie twierdzi że jest złym aktorem, szkoda tylko że ostatnio gra w czym popadnie...byłem zażenowany widząc go w damskiej sukience w Wyjeździe Integracyjnym...

siLk_2

I to właśnie świadczy o jego geniuszu, to że potrafi będąc tak doskonałym aktorem dramatycznym zagrać w byle komedyjce, nawet w damskiej sukience wyglądając przy tym naprawdę komicznie.

S_J_Wilk

Wiesz to o czym piszesz to już kwestia poczucia humoru. Mnie tą scenę i ogólnie rolą w tym filmie nie rozbawił. Zdecydowanie bardziej wolę go w rolach dramatycznych.

siLk_2

Ja lubię aktorów, których można oceniać w kontekście całości twórczości i jest co oceniać, bo są uniwersalni. Taki właśnie jest Jan Frycz.

S_J_Wilk

Też Frycza lubię i cenię, ale występując w filmach taki jakich jak Weekend czy Wyjazd Integracyjny ten aktor poddaje pod wątpliwość swój gust filmowy...

Mateo_SF

Dobrze, ze gra roznorodne charaktery i rozne role, ale nawet w najgorszym filmie, zagralby najlepiej, no i ten glos :o)

Mateo_SF

Najgorszy "Wyjazd integracyjny",w innych rolach jest jak najbardziej do zaakceptowania!!!

dzonydep

Najlepszy Pręgi
Najgorszy Ixjana Z piekła rodem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones