Janusz Rewiński

8,5
11 630 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Rewiński

Przeczytałem w ciekawostkach że proponowano mu role w Ferdynanda w Kiepskich.Kogo
wolicie?Grabowskiego czy Rewińskiego?

kubix98

Oczywiście wolę jako aktora J. Rewińskiego. Bez porównania. Grabowski to aktor jednowymiarowy i bardzo mnie wkurza a Rewiński jest samorodkiem.

grzegorz_

Rewiński rozwala system ale nazwanie Grabowskiego jednowymiarowym to strzał w kolano. Widział Pitbulla? koniec tematu!

użytkownik usunięty
kubix98

Cieszę się, że to Grabowski gra Ferdka.

Sam byłbym ciekaw jak by grał Ferdka

Darude1983

ja tam wolę Rewińskiego do Ferdka Paździocha by nie wkurzał.

kubix98

Wolę Rewińskiego od Grabowskiego, ale jednak Ferdek jest tylko jeden. :D

kubix98

oj no nie wiem, jednak młody Ferdek to wysoka poprzeczka. Nawet Rewiński by chyba nie podołał.

MegaSzczota

Jakby Rewiński grał to by spieprzył tę rolę, że po 3 odcinkach pilotażowych zakończono by transmisję. Z nim ten serial zamiast śmieszny byłby wulgarny i żałosny. Nikt nie pasuje lepiej do roli Ferdka niż Grabowski.

Hitek

tego nie wiesz bo nie widziałeś ;) nostradamusie

kubix98

Mogliby mu dopisać osobną rolę, bo w Kiepskich wszyscy grają świetnie

kubix98

Siara to moja ulubiona postać komediowa w historii kinematografii i za to kocham Rewińskiego ale jednak stanę tu za Grabowskim :)

Po pierwsze - sentyment. Ferdek to Ferdek :)
Po drugie - Grabowski to genialny aktor. Jest w rzeczywistości zaprzeczeniem Ferdka a tak realistycznie odgrywa jego role ,że można uwierzyć ,że nim jest.
Po trzecie - Wygląd. Rewiński właśnie tak bardziej pasuje na takich bogatych wieśniaków :D a Grabowski ma bardziej taki wygląd typowego polaka żula :)

Bourjois

Grabowski jest alkoholikiem jak Ferdek więc z tymi przeciwieństwami bym nie wyskakiwal

tomaszjozefowski2884

Skąd ta teza? Pił Pan z nim lub zna Go osobiście,że na forum takie informacje Pan podaje?

kubix98

Tak właściwie to Ludwika Kiepskiego. Ferdynand to imię zasugerowane przez samego Grabowskiego. :)

kubix98

Lubie Rewńkiego....niestety na krótka metę....ma on powtarzalna w kółko manierę, której nie da sie oglądać w serialu takim jak Kiepscy, gdzie główny bohater jest tak wyrazisty....Grabowski natomiast, to aktor wielozadaniowy....sprawdził sie w tej roli znakomicie....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones