Janusz Zakrzeński

8,2
9 347 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Zakrzeński

[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]

Bardos4

[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]

Bardos4

[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]

Darkcassandra

Niech spoczywa w pokoju, jak mam być szczery to bardziej mi jego żal niż tych polityków, niemówię o Kaczyńskich tylko o reszcie, [*][*][*][*][*]

Bardos4

Jak chcecie zapalić świeczkę, to zapalcie prawdziwą. To jest sztuczne. Mi jest szkoda wszystkich. Z nie wszystkimi się zgadzałam, ale każda z tych osób to zwykły człowiek, który miał rodzinę, był czyimś ojcem/matką, synem/córką, mężem/żoną. Nie musieliśmy ich wcale lubić, ale szacunek... Tylko tyle mamy od siebie dać.

Taladriele

Nie chcę się kłócić i proszę Cię, nie odbieraj tego jako atak. Chciałam tylko powiedzieć, że to w pewien sposób też jest
wyrażanie szacunku. Wiem, że niektórzy bezmyślnie wstawiają "[*]", bo tak robią pozostali, ale sądzę, że duża część tych
ludzi jednak wiążę z tym coś więcej.

miss_anonymous

Spokojnie, nie odbieram Twojej wypowiedzi jako atak :) wyraziłaś swoje zdania, z którym po części się zgodzę. Bo z pewnością, masz rację mówiąc że duża część ludzi wiąże z wstawieniem "[*]" coś więcej... ale mimo to, nigdy nie byłam fanką "wirtualnych świeczek", dlatego może zareagowała tak a nie inaczej widząc aż tyle świeczek w jednym miejscu.

pozdrawiam.

Taladriele

:) jak najbardziej rozumiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones