Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Aktor , który robi karierę na ślicznej buźce (chociaż nie wiem , z której strony ona jest ładna . Może dla fanek Zmierzchu , trudno .

użytkownik usunięty
ivcrossoceans

ja go lubie nie ze względu na śliczną buzke.. ! może nie warto patrzec na wszystko tak stereotypowo ( ? ) ... są na świecie ludzie dla których uroda to nie wszystko ! Cenie go jako aktora i jako muzyka.. ! Cenie sobie sposób w jaki sie wypowiada i co sobą reprezentuje...To tyle ode mnie w temacie... jeśli się komuś nie podoba... trudno

użytkownik usunięty
ivcrossoceans

JARED - jest przystojny, i do tego nie trzeba dyskusji, a ponadto to co jest tym Zmierzchem !
CO MA PIERNIK DO WIATRAKA !
PISZESZ TRUDNO !!!

Stary po prostu nie dyskutuj, ja ci nie odpowiada jego kariera i twarz, tutaj nie dyskutuj.
Pozdro !

Tak btw , na jakiej podstawie twierdzisz , ze jestem facetem ?
ooo moja ukochana 2 użytkowników ! <3333333
Boże , coraz bardziej podoba mi się ta strona ;***

ivcrossoceans

Każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii ale nie rozumiem dlaczego od razu obrażać innych użytkowników. Nie jestem fanką Zmierzchu i nie lubię Jareda tylko ze względu na jak to ujęłaś "śliczną buzię". Czasami nawet wolałabym żeby był brzydszy, bo to co wyprawiają rozhisteryzowane FG na koncertach woła o pomstę do nieba. Sam Leto walczy z tą (jak dla mnie całkowicie bzdurną) opinią i wybiera role w których wygląda wyjątkowow mało atrakcyjnie. Jest parę aktorów których fenomenu nie ogarniam ale nie obrażam ich fanów, każdy ma inny gust i nie wszystkim musi podobać się to samo. Zalecam trochę kultury i szacunku do innych użytkowników. Bo przyznam, że trochę ukłuło mnie to przyrównanie do fanek Zmierzchu, chociaż do nich nic nie mam. Pozdrawiam.:)

użytkownik usunięty
darkangel_filmweb

Super Darkangel że to napisałaś, ale to kolejny kiepski przykład chorego na zazdrość człowieka, który wie więcej od innych...
Moja rada, nie gadać z takimi, ale się proszą o to by z ich polewkę mieć, i ja mam, bo bawię się tutaj sowicie :)

użytkownik usunięty
ivcrossoceans

Piszesz jak facet, więc tak twierdzę......a ponadto wścibiasz się do tego co logiczne.
oczywiście masz prawo zakładać temat, ale jest mdły !

Fajnie że jestem kochaną 2, ale jestem już zajęty....

Zajęty ? przez Jareda ? ;> ♥

użytkownik usunięty
ivcrossoceans

Nie ! - ale to śmieszne - dzięki za ta prostotę :)
TO KOBIETA !!!

ivcrossoceans

No co ma Jered to tego durnego chłamowatego zmierzchu gdzie jedynie dobrą gre aktorską pokazuje mało przystojny R. Pattison ale tylko w pierwszej części....
Jered dla jednych jest przystojny dla drugich nie... dla mnie jest lubie ten typ urody u facetów i fakt muzyki złej nie tworzy. a mówiąc ze podoba się fankom zmierzchu przesadzasz, bo osobiście uważam że zmierzch to jeden wielki chłam.

Chile91

♥.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones