Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

2 grudnia o 20.00 na TV4 leci Azyl. Gra tam też moja najlepsza aktorka Kristen Steward:)

benita1116

Czy to było ironiczne...? Bo mi sie wydaje, że tak... Mówisz najlepsza aktorka, a nie umiesz napisać jej nazwiska...? Poza tym jeśli nawet to Kristen Stewart nie jest wcale najlepszą aktorką....

BloodyMary007

jej błąd powinna napisać " moją ulubioną "

FallenGirl.

Ale jak by to wyglądało? Gra tam tez moją ulubioną aktorka Kristen Stewart? Nadal mi cos nie leży... Może Z moja ulubioną aktorką? Może i się czepiam, ale jestem wrazliwa na takie rzeczy....;D Film oczywiście zobacze...;D

BloodyMary007

spoko ;D a tu mój błąd się ukazał xd po prostu odmieniłam, że chodziło jej o "moją ulubioną" a nie najlepszą aktorkę xd ogólnie miałam na myśli coś w tym stylu: Gra tam też moja ulubiona aktorka Kristen Stewart ;p xd
A film też muszę zobaczyć, tym bardziej, że jeszcze go nie widziałam ;pp

FallenGirl.

No własnie ja też nie...;D Będziemy nadrabiec zaległości... Byle tylko do 2 grudnia..... a potem do 14... a potem do 26.... i tak dalej....;d

BloodyMary007

o taaak ;d

FallenGirl.

Tylko co dalej? Co po 26 grudnia? Do następnego koncertu?;d

BloodyMary007

byłoby extraa ;d a jeszcze lepiej jakby przyjechali na wakacje ! ale mam nadzieje, że coś ciekawego w tv jeszcze puszczą ;pp

FallenGirl.

Jedziesz do Warszawy?? (Oby coś, czego jeszze nie oglądałam z jego udziałem...xp)

BloodyMary007

no pewnie ! nie wybaczyłabym sobie gdybym nie pojechała, bo po coke'u byłam dobita ;pp ja też mam taką nadzieję bo sporo filmów nie widziałam z Jaredem ;d

BloodyMary007

może się pomyliła zwykła "literówka";)

Priscilla22

właśnie;p

BloodyMary007

wiem że Kristen Stewart(wiem że nie Steward, ale od 2 miesięcy mam w szkole albabet fonetyczny i na kazdej lekcji piszemy tak jak sie mówi dlatego ostatnio zdarza mi sie cos zle napisac i innym z mojej klasy też;P bo myli nam sie teraz alfabet fonetyczny z alfabetycznym) a nawet to co w tym takiego że jedną literke w wyrazie przekręciłam? takie wielkie halo trzeba robić!? i wiem że Kristen nie jest najlepszą aktorką. napisałam wyrażnie że to jest "moja najlepsza aktorka", bo oglądałam z nią kilka filmów i mi mi sie podoba jak gra i napisałam to, bo sie ucieszyłam że leci ten film i ona też w nim gra i chciałam sie tym podzielić...:) a wy tak na mnie napadliście

benita1116

Nie napadlismy...;D Po prostu zastanawialiśmy się co mialaś na mysli pisząc tak... Bo przeciez każdemu może zdarzyć się literówka... xp 1 gimnazjum...? xd

BloodyMary007

ja studiuje 1 rok;P skąd pomysł że chodze do 1 gimnazjum? przez to że jedną litere pomyliłam?

benita1116

Nie... Przez to, że mam kilku(nastu) znajomych, ktorzy chodzą do pierwszej gimnazjum, i im tez sie ten alfabet fonetyczny chrzani... Bo to jest w pierwszej gimnazjum przerabiane... Także nie obrażaj sie od razu...

benita1116

Na pewno obejrzę kolejny raz świetny film bardzo trzyma w napięciu;)

benita1116

super,obejrze na pewno,spoko film ;)
co nie zmienia faktu,ze nie znosze Kristen Stewart ;p

benita1116

jaki ten 2 grudnia będzie ciekawy :P

seniorita19

taaaak mam spr z chemii, ciekawy bardzo ;/ xD

FallenGirl.

o kurcze, nie miała kiedy wam tego sprawdzianu zrobić? jak się ciesze, że nie mam chemii :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones