Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 811 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Ludzie, ja też lubię Marsów, ale dajcież wreszcie spokój! To jest forum o filmach. :)

TheNekokuroi

zgadzam się z opinią powyżej..powoli zaczyna to być irytujące i żenujące....jest masa stron lub forum o marsach więc tam dziewczynki się przeżucie i wzdychajcie do marsów i jareda...

Velvet_Crotch

Jestem fanką 30STM, my się na niego nie napalamy, cenimy jego wszechstronnie utalentowaną osobę jako aktora czy też wokalistę i gitarzystę.
Jest takie forum ogólne i tam jest taki temat, w którym można pisać, a zatytułowany jest tak
MUZYKA, napiszę ci więcej pod spodem jest taki napis...
Jak film to i muzyka. Nie może być inaczej.!!!
na pewno nie wiedziałeś....dalej, nigdzie nie zauważyłam napisu tutaj trzeba pisać tylko o filmach, w których zagrał Jared Leto.
Więc napiszę ci więcej, słucham nie tylko 30STM, rock jest moim życiem, lubię poznawać nowe zespołu rockowe, nawet metalowe, a także fanów tego rodzaju muzyki! Nigdy nie zrozumiesz mojego oddania (co się zdarzyło w moim życiu i zmieniło, że kocham ich muzykę) do 30STM i rocka,to dla ciebie za trudne...więc szkoda mojego czasu na ciebie...
Dodam tylko, że muzykę 30STM słuchają też ludzie starsi, nie moja wina, że niektóre dziewczynki kochają się w wokaliście, ale są miliony fanów kochających ich muzykę.
Trochę się rozpisałam, może na koniec zapytam was CZY TO JEST ZŁE, ŻE FANI ROCKOWEJ MUZYKI POZNALI SIĘ I ROZMAWIAJĄ O SWOICH ZAINTERESOWANIACH, KTÓRE SĄ ICH TLENEM DO ŻYCIA?
Pozdrawiam.....

Priscilla22

tak się składa, że także jestem fanem marsów i osoby jareda i muzyki ogólnie ;) (choć gustuję również w najcięższych odmianach muzyki ;)) Twoja wypowiedź, sposób pisania wskazuje na to, że masz nie więcej niż 16 lat (takie mam wrażenie może się mylę) zapewne znam ich dłużej od Ciebie, cały bum na marsów zaczął się w 2010) jak i wysyp nierozgarniętych dziewuch które przekraczają moje rozumowanie i oddanie zespołowi, w tym wypadku Panu Leto...dziewczyny trzymające transparenty z napisem (Jared I want your sperm!) to jest chore... o.O Więc Twoja wypowiedź ma się tak samo do mnie jak wypowiedź pana Natanka ;) czyli gó*** prawda ;) A i tak...to jest portal dotyczący filmów (jak sama nazwa wskazuję filmweb..czyż nie mam racji) i powinno się tutaj rozmawiać na temat filmów, a nie działalności muzycznej Jareda. Są od tego inne portale. Niestety przez takie osoby jak Ty ten świetny zespół zyskał renomę zespołu emo, dla nastolatek i zespołu cenionego nie jako zespół a ze względu na jedną osobę...Nie tylko jared tam gra ;) A i co do umiejętności grania na gitarze Jareda.....no cóź tutaj aż tak wielkiego talentu i pola do popisu nie ma...przeciętny grajek...ale bardzo go cenię i uwielbiam ten zespół angażując się w akcje promocyjne przed polskimi koncertami jak i przed wydaniem TIW'a ;) Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

A czy ja ją w jakiś sposób obrażam? To Wy stworzyłyście atak na moją personę, ja tylko wyraziłem swoją opinię. W tym momencie obrażasz mnie Ty ;) więc nie strasz mnie zgłoszeniem do redakcji bo ja mogę zadziałać w ten sam sposób ;) (zresztą niezmiernie mnie to przeraziło naprawdę ;)) Ty także jesteś doskonałym przykładem fanatyzmu ;) A za to przywalenie za papę to niby za co? xD Ty mi nie będziesz mówić kto jest godnym fanem a kto nie, bo Ty nie wyznaczasz stosusów "Godnych fanów" to to w ogóle ma znaczyć? Mogą ich słuchać tylko Ci którzy Tobie odpowiadają? Twój zespół i będziesz się nimi rządzić dziecko? Tak bum na marsów zaczął sie w 2010 roku, gdyż dopiero co została wydana płyta TIW więc nie wmawiaj mi, że słucham ich od 2010 po znam ich kilka lat wstecz jeszcze ;) zanim Ty wiedziałaś o ich istnieniu ;) Jestem erotomanem? nie..ja nie trzymam takich transparentów...(tu obrażasz mnie już po raz któryś mam Cię zgłosić do redakcji? więc look out ;)) Nikogo nie obrażam i nie mam takiego zamiaru wyraziłem swoją opinię, ale jak widać trzeba być trochę samokrytycznym i spojrzeć na wszystko okiem innego człowieka, żeby zrozumieć kto co ma na myśli ;) bezmózgie pokolenie niestety wciąż istnieje i aż żal na to patrzeć, że takich fanów ma Jared i zespół 30STM ;)

użytkownik usunięty
Velvet_Crotch

Pisz sobie co chcesz, i wyrażaj sobie co chcesz... ja tutaj chciałem dodać przyjazny sentyment do ciebie, jak i do innych bo też jesteś fanem 30 STM, Jared'a Leto.....ale.....
jak już piszę chciałem pogadać z tobą i innymi o różnych rzeczach, ale gdy tylko zobaczyłem że obrażasz Priscillę....
BO TO MOJA DZIEWCZYNA !!!, wpadłem w furię, a jak wpadnę w furie,
to również obrażam jak ty to zrobiłeś w stosunku do Priscilli.
Nie dziw się...ze tak reaguję, zrobiłbyś to samo.
Jesteś fanem czy nie to twoja sprawa, moja jest taka że nie odstajemy od innych, jak to opisujesz.
Słuchasz marsów, długo - KOK super, fajnie,
ale Jared'a oglądałem w filmie kiedy dreptałem w chodziku z kaszką na policzku....może ty też.
Po prostu przestańmy się podniecać kto jest lepszy od kogo i nie wymyślajmy durnych tematów dlatego że kogoś lubimy.
Tez masz idola i nie pozwalasz go obrazić, za pracę jaką stworzył i po prostu za to że wpadł ci do gustu.
OK - przestańmy się obrażać...ty zacząłeś pierwszy w stronę Priscilli słowami....

"Twoja wypowiedź, sposób pisania wskazuje na to, że masz nie więcej niż 16 lat (takie mam wrażenie może się mylę) zapewne znam ich dłużej od Ciebie, cały bum na marsów zaczął się w 2010) jak i wysyp nierozgarniętych dziewuch które przekraczają moje rozumowanie i oddanie zespołowi, w tym wypadku Panu Leto...dziewczyny trzymające transparenty z napisem (Jared I want your sperm!) to jest chore... o.O Więc Twoja wypowiedź ma się tak samo do mnie jak wypowiedź pana Natanka ;) czyli gó*** prawda ;) A i tak...to jest portal dotyczący filmów (jak sama nazwa wskazuję filmweb..czyż nie mam racji)" - o i tutaj kolejna koleżanka :)
nikt nie zaczynał swoich głupich przezwiska tylko ty.
NIKT CIE NIE ATAKUJE, dostrzegaj to co inni widzą, i niech ci się nie zdaje że dla innych 30 STM to bóstwo....
TO PO PROSTU ŚWIETNA MUZYKA, która się nam podoba, również jak i tobie :)
Bez polotu, to inspiracja, i idol...doskonała muzyka.
Co do gustów się nie dyskutuje, masz inną naturę, ja mam inna, ktoś ma inną....a tego się nie odbiera obelgami.

Nie obrażaj nikogo, a inni będą cię traktować FAIR...chyba ze tak jak inni lubisz kpić, i dokazywać....ale.....
mam pytanie czy byłeś na jakimś koncercie 30 STM (?)....nie musisz odpowiadać.
Pomyśl to co napisałem....Pozdrawiam :)

Nikogo nie obraziłem i nie przezywałem..więc nie wiem kiedy obraziłem Twoją dziewczynę....po prostu irytują mnie dziewczyny, które dostrzegają w zespole tylko i wyłącznie Jareda, jakby tylko on tam był... i wynoszą go na piedestał niczym BOGA...i każda chcę mieć z nim dziecko...to jest nienormalne... Nikt mnie nie atakuje? mam inne zdanie xD ja wyraziłem opinię na coś co mnie denerwuje i od razu zmasowany atak oraz zarzucanie mi, że nie jestem godnym fanem xD Tak byłem na koncercie marsów 2 razy ;)

użytkownik usunięty
Velvet_Crotch

Ja też uważam że trochę przesadziłem, może jestem zmęczony...nie wiem.
jestem też wrażliwy na to co było kiedyś u innych....
Ok, masz racje...po prostu źle przeczytałem....mój błąd, czasem się zdarza :)
Zapomnijmy o tym.
Przepraszam :)

No w sumie velvet ma trochę racji, a ty chyba za bardzo doszukujesz się problemu w jego wypowiedzi. On nie napisał od kiedy zaczął słuchać Marsów, tylko od kiedy zaczęła się chora fascynacja nastolatek tym zespołem. I nie widzę żadnych obraźliwych, czy upokarzających komentarzy względem osoby Priscilli. A już na pewno nie takich aby zgłaszać je do redakcji. Może to nie moja sprawa, ale twoje zachowanie jest trochę dziwne. Bez urazy oczywiście. Ogólnie rzecz biorąc uważam, że ten komentarz nie był w żadnym stopniu uchylającym godności zespołu, aby od razu wypisywać o swoich zamiłowaniach i milionie powodów, dla których szczerze cenisz i darzysz szacunkiem 30STM.

użytkownik usunięty
nighthunter_

Dobrze masz racje :)

A ja się zdecydowanie zgadzam z Velvet_Crotch. Również lubię zepół 30stm, jednakże
jest to forum o filmach, a nie o muzyce, nie żebym miała coś przeciwko użytkownikom, którzy się tu
rozpisują, ale pewien ład i porządek musi być, a FILMWEB nie jest dobrym miejscem do rozpisywania się na temat
zespołu tegoż to artysty.

Blair123

Ja już się nie odzywam, boję się tych ludzi... :P

TheNekokuroi

hmm...to może i ja też się już nie wypowiadam, bo zaczynam się bać xD

użytkownik usunięty
Blair123

Macie prawo się wygadać, proszę bardzo ja sienie czepiam :)
każdy ma prawo do swojego zdania i ja to podtrzymuję...szanuje wasze wypowiedzi....
Ale róbcie co chcecie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones