Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Dlaczego ten facet- rzekomo tak mądry i utalentowany spotykał się z kimś takim jak Paris
Hilton (zastanówmy się... znana bo znana?!), albo Cameron Diaz, czy Britney Spears (chyba
że media kłamią).
I dlaczego wyreżyserował taki teledysk jak Hurricane?!
To (i wiele innych) zaprzecza jego wizerunkowi kogoś uczuciowego, że tak to ujmę-
słitaśnego, inteligentnego.
Jak tylko zdałam sobie z tego sprawę... to zakochiwanie się w nim wydało mi się jeszcze
bardziej bezsensowne
A może ktoś zna powody tych debilizmów?...

użytkownik usunięty
HollywoodDirector

Miłość nie wybiera albo lepiej miłość bywa ślepa o ile można to coś nazwać miłością ( ? ) ... uważam że Jared to mądry i inteligentny facet, ale Paris Hilton, Cameron Diaz czy też Britney Spears nie trawie zbytnio :/ Może kiedyś tam współczułam Brit... Ale wracając do tematu tych panienek to jedynym wytłumaczeniem dla którego Jared ma zdjęcie na którym zadaje się z P.Hilton są .... procenty alkocholowe :) lub też robienie sobie glupich żartów... :P
Britney nie komentuje... Ale co do Cameron Diaz sprawa ma się inaczej bo i była to ponoć wielka miłość.... czasem naprawde porządny człowiek wiąże się z kimś.... no z kimś takim :P Widocznie czymś mu zaimponowała... kto wie może jest inna niż to pokazuje przed kamerami, a może spodobała mu się z wyglądu... tego juz sie nie dowiemy raczej. Szczęście w życiu prywatnym nie zawsze idzie w parze z tym zawodowym... Oby tylko teraz udało mu się znalezć tą jedną jedyną w miare normalną kobitkę zwłaszcza z charakteru :D

wiesz, tylko że coś dużo tych głupich panienek było
a ja nie znoszę Cameron Diaz ugh......

użytkownik usunięty
HollywoodDirector

A co sądzicie o tym ? Ostatnio nic nie słyszałam o życiu prywatnym Jareda... Jedyne co znalazłam to artykuł z kozaczka o nim i Katherinie Damn..
http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=31601

HollywoodDirector

Cameron Diaz byla jego narzeczona Jest dosc dobra aktorka a czlowiekiem nie znam i Ty tez skad ten osad jak to ujelas "z kims takim?" niby z kim? Nie rozumiem Twojego pytania ...Drugiego tym bardziej ... A dalej co zaprzecza Ci jego inteligencji ? Hurricane? Czy to z kim sie spotyka? Co ma jedno do drugiego?
Mysle ze musisz sie zastanowic trzy razy zanim zadasz swoje pytania i cos napiszesz Bo calosc tego co napisalas jest bez sensu A ostatnie pytanie ? coz pozostawiam bez komentarza Bo pytanie powinno brzec raczej skad Ci przychodza do glowy takie bezsensowne pytania?

surfice

a ja nie potrafię zrozumieć tego komentarza.... jest coś troszkę zbyt zagmatwany
co do Hurricane to chodzi mi o to, że hmm..... jakby to ująć, nie wiem ale ja odniosłam wrażenie, że wyraża on w tym teledysku swoje poglądy na temat kobiet.... i nie za bardzo mi się one podobają

HollywoodDirector

Szkoda dywagcji na temat zagmatwan komentarza Moj jasno odpowiada na Twoje pytania (badz co badz wlasnie zagmatwane) Ale mysle ze nie warto zawracac sobie glowy co powodowalo, ze Jared wlasnie wybieral takie partnerki Widac ze lubi blondynki :) Reszta jest wielka niewiadoma i szkoda Twoich rozmyslan to jego prywatne zycie i nic nam do tego :) Nie znamy go osobiscie jak i tego co mysli na prawde Co do Hurricane trzeba posluchac, czy poczytac wywiady z nim wiele mowia wlasnie o motywach wlasnie tego teledysku To jest bardziej jak film i tak trzeba go odbierac po trosze czytac miedzy wierszami ... TYle w temacie ... Pozdrawiam Cie

użytkownik usunięty
surfice

O właśnie :) coś w tym jest... On chyba naprawde woli jasnowłose.. bo do jego byłych można dorzucić jeszcze Scarlet Johansson... :) no chyba że to jakiś przypadek że same blondynki :)

użytkownik usunięty

Ashley Olsen, Lindsay Lohan... :P

itd..byla jeszcze Katharina Damm i wiele innych ;))) same blondynki :))) ...cdn....

Mnie chodziło raczej o to, że jak ktoś mądry może wiązać się z kimś niemądrym

surfice

ja Ciebie też :)
ja nie ingeruję w jego życie prywatne, ale jego fanki które go wielbią mogłyby się zastanowić nad tym, czy jest on naprawdę taki idealny jaki nam się wydaje, choć niechybnie sprawia takie wrażenie
i naprawdę, nie interesuje mnie z kim on się umawia, to jego sprawa, a ja go lubię za jego zarąbistą muzykę, i to by było na tyle

użytkownik usunięty
HollywoodDirector

Czyli tak jak każdy, jego życie prywatne zostawiamy tylko i wyłącznie jemu, nas kręci to co robi :
MUZYKA I AKTORSTWO ! :)

użytkownik usunięty

Dokładnie :) najważniejsza jest muzyka i filmy ! mniejsza o to z kim chodzi... :P Ważne by jemu było z tą dziewczyną dobrze

użytkownik usunięty

Dokładnie, nam przypada obserwowanie tylko jak przebiega jego kariera, dyskutować o tym,
i co najważniejsze opowiadać i odpowiadać czy na prawdę zaistniała sytuacja była dobra, śmieszna, czy poważna.

użytkownik usunięty

He :) zrobie od tego wyjątek kiedy Jared będzie miał zamiar się ożenić :D

użytkownik usunięty

Ha, o tym samym pomyślałem :)

użytkownik usunięty

Wtedy to naprawde będzie co komentować :D aż mnie zastanawia, której to uda się go zaciągnąć przed ołtarz :D zapewne będzie to piękny ślub...

użytkownik usunięty

Jared jest wybredny, musiałby zdać się na swój gust, a ślub byłby na Gerlandii :)

użytkownik usunięty

Właśnie.. znając Jareda to na pewno nie był by to taki " zwykły slub " :P Grenlandia ? :D hah dobre, tylko ciekawe czy partnerka by się zgodziła ? :P Ale jak kocha to może i by ją przekonał xD Dobrze gdyby była rownie zwariowana jak on i miała w zanadrzu mase szalonych pomysłów xD

użytkownik usunięty

Wystarczy jakby lubiła " A BEAUTIFUL LIE " :)

Tak

HollywoodDirector

Wystarczy obejrzeć "Making Of" teledysku i usłyszeć chociażby "My sick dreams, my visions, what is your greatest pleasure, what is your greatest pain". To nie jest stosunek Jareda do kobiet, to są chore sny, mary, wyobrażenia, które jakby nie było, spotkać można w świecie i które miejsca mieć do końca nie powinny :)
Co do jego kobiet to zgadzam się z przedmówcami, nie nam oceniać jakie są w życiu codziennym, trzeba byłoby by być, jak to mówią, materacem :) A czy jest idealny? Na pewno nie jest! Jest wybredny, czasami złośliwy, sam Shannon mówi o nim czasem "książę", ale to wszystko w żartach, pewnym ludziom pewne cechy, nawet złe pasują i takie sprawiają, że Jared jest jeszcze bardziej intrygujący, ale w istnienie kompletnych ideałów nie wierzę - byłyby nudne! :D

HollywoodDirector

brzydko mówiąc chciał przelecieć ładne dupy :P innego wytłumaczenia nie wiedzę, bo intelektualnych rozmów z nimi to chyba nie prowadził hehehe choć nic nie wiadomo... ale swoim zachowaniem scenicznym to one nie dają argumentów za tym, że są inteligentne...

pixi222

OJOJOJ!!!!!!! Dziękuję, że podzielasz moje zdanie
Miło jest wiedzieć, że nie tylko mnie się tak wydaje :)

HollywoodDirector

:D a propos zakochiwanie się w nim mi generalnie przeszło zanim przyszło :P, gdy zobaczyłam jak on się ubiera :P:P kurna jakiś laluś emo.... Wolałam wzdychać do Hefajstiona :D

użytkownik usunięty
pixi222

Przeminęło z wiatrem jak to się mówi, i jest w tym sens racji...UBIERAŁ....bo teraz chłop zmądrzał i nosi całkiem normalne wdzianka :)

Hmm.... np. jak (z tego co widziałam na youtube) na Neon Night :)

użytkownik usunięty
HollywoodDirector

To już nie EMO, a raczej futurystyczna interakcja na koncercie, alby zabawić fanów :)

HollywoodDirector

Neon night? A widziałas fanów? O to chodzi! Sama zabawa! :D Przecież na codzień nie chodzi w konstrukcjach z kolorowych słomek do napojów! :D

pixi222

a mi się bardzo podobał jako emo, ze sweetaśną kreską pod okiem :) no i nie wydaje mi się, że to laluś. No i szczerze nie wiem o co chodzi z tym jak on się ubiera.
Ale co do wybierania partnerek to talentu mu brak

HollywoodDirector

ja po prostu lubię facetów ubierających się klasycznie :P http://fashionmedia.pl/2011/01/02/kaszmir-luksusowy-przedmiot-pozadania/digel-ka szmir-moda-meska-3/

pixi222

tak to on też się czasem ubiera :) A ja i tak wolę go z pomalowanymi paznokciami i w rękawiczkach bez palców :)
Boże, ale ja się stoczyłam!!! Jak można gadać z kimś o sposobie ubierania Jared'a Leto?

HollywoodDirector

gadanie o ubiorach nie jest wcale takie złe :D czasem to dla mnie za mało :P on jest dla mnie trochę przestylizowany... i nie tylko on, ale cała ta jego kapela :P

użytkownik usunięty
pixi222

Też tak uważam, ale co do ubioru, to trzymają trendy, i ubierają się dość jak na nasz wiek całkiem normalnie,
zmiana z EMO, na normalne, to dobry wybór, bo stają się starsi emocjonalnie, i podchodzą z dystansem do muzyki.
Ja by się nie czepiał, tylko tego że nic nie działają......

W nich właśnie genialne było to dziwactwo, nie powaga, to że Jared wyglądał jak człowiek chory psychicznie :) mi się to podobało, teraz jest za normalnie

użytkownik usunięty
HollywoodDirector

Dziwactwo ! tak, bo byli totalnie pokręceni, i wiem że nadal są, zrobili by to jeszcze raz, ale minęło to co
żartem, a teraz powaga, bo wiecznie młodzi nie będą :)
i chyba o to chodzi, bo trochę dojrzeli do powagi, i tego że czasem trzeba być normalnym ;)

Powaga! Haha i dlatego Jared skacze po hydrantach w pelerynie z minami wampira, które dodaje na Notes :D

pixi222

ich wygląd emo był niepoważny. I to było Awesome!!!!
No a ekscentryczność jest super!!!

użytkownik usunięty
HollywoodDirector

Niepoważny, ale to była ich wizytówka, teraz to już nie wiem ;)

Ja tylko mówię, że moim zdaniem to było zarąbiste!!!
A Jared bez długich włosów to już nie to samo....

użytkownik usunięty
HollywoodDirector

Wyglądał świetnie w tych włosach, sam chciałem mieć takie, ale kędziorki dostaję :)

użytkownik usunięty

Mnie się też strasznie podobał ten ' emo look ' Jareda :D No i trzeba przyznać że mu to pasowało... :P ja akurat lubie gadać na temat fryzur więc powiem tak : W teledysku : From Yesterday... Ma cudowną fryzure ! Czarne włoski plus czerwone pasemka na końcach włosów :P Extra ! Mi samej się taka fryzura marzy :(ogólnie Jared ma taki typ urody że cokolwiek by na tej głowie nie zrobił będzie mu dobrze... blondy, brązy, różowe irokezy, czarne, itp
Długie. krótkie włosy... On ma swój styl, robi co chce i co mu sie podoba ---> i to jest w tym najlepsze :)

użytkownik usunięty

" ogólnie Jared ma taki typ urody że cokolwiek by na tej głowie nie zrobił będzie mu dobrze... blondy, brązy, różowe irokezy, czarne, itp
Długie. krótkie włosy... On ma swój styl, robi co chce i co mu sie podoba ---> i to jest w tym najlepsze :) " i o to chodzi w tym wszystkim.

Dla mnie najbardziej szaloną fryzurką był różowy irokez, śmiały, wielki, rzucający się w oczy doskonały i jedyny w swoim rodzaju, i co najważniejsze oryginalny nie skopiowany....

użytkownik usunięty

Hah :D oo tak ! to było szalone z jego strony... myśle że gdyby ktos normalny zrobił sobie takiego irokeza np u nas w mieście, to tłum ludzi by sie za nim oglądnął :DD
A Jared, jak to Jared... Ma gdzieś opinię ludzi, robi to co mu się podoba, nie szuka stylu, inspiracji u innych gwiazd tylko tworzy " coś nowego " ;P

użytkownik usunięty

I to jest właśnie nasz cały Jared !
zawsze czymś nowym zaskoczy, czy to kolorek włosów czerwono - czarny na znak kolorów naszego zespołu, czy to teledysk na Grenlandii, albo ucieczka przed młotowcami w teledysku hurricane :)
Wspaniałe doznanie a to wszystko tylko z 30 STM !

Jaka masakryczna dyskusja opętanych nastolatek. Aż brak słów!

użytkownik usunięty
tearofmankind

NIE TO BARDZO KULTURALNA POGAWĘDKA FANÓW AKTORA !

WARA TROLLU !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
tearofmankind

" Wynocha na jakieś forum o marsach "
HAHAHAHAHAAHAHAHAHA !!!!!!!!!

a co ty możesz prowokatorze !

tearofmankind

Z tego co wiem, Leon92Kennedy nie jest opętany. A co wiem na pewno, to że nie jest nastolatką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones