Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

W zwiazku iz tamten temat ma juz 1000 odpowiedzi (nawet nie wiem skad tak szybko sie uzbieralo;)) zakladam drugi, bo wydaje mi sie, ze fajnie nam sie pisalo :)

brzydula003

Dziś przyszły wyniki z testów gimnazjalnych.... Załamka.... Ogromne rozczarowanie... Masakra

użytkownik usunięty
anna9750_1995

Aż tak kiepsko....;/
pochwalisz się ?

chodzi mi o to ze kiepsko jak na mnie... spodziewałam się o wiele lepiej... 33 na 50 z humanistycznego, a 42 z matematyczno-przyrodniczego.... human mnie rozczarował bo jeszcze sie porownalam z kolezanka co ma 49 punktów... problem jeszcze z tym czy sie dostane do takiej szkoly (długosza w nowym saczu)... za to angielski bez zastrzeżeń 98%, czyli 49 punktów...

użytkownik usunięty
anna9750_1995

Kurczę...czym się załamujesz, to niezłe wyniki :)
Zawsze mogło być gorzej :)

anna9750_1995

o jezu ! ;d i ty się załamujesz ? to ja się z moich 61 punktów cieszę ;d

anna9750_1995

Ja swoje szóstoklasistów już znam od dawna, ale jest masakrycznie i głupia baba od matmy prze to powiedziała, że nie mogę zdawać na cztery i mam 3 :( Głupia pi*da :)

użytkownik usunięty
Suchar_022

Głupia, oj głupia :)

anna9750_1995

test "humanistyczny" tak naprawdę HISTORYCZNY <WKU*WIONA> na maxa...tęsknię za chłopakiem....;(((

użytkownik usunięty
Priscilla22

Twój chłopak aż się pochorował z tęsknoty za tobą, i bardzo mocno tęsknił....i bardzo CIĘ KOCHA :*

I nareszcie wrócił .....;**

użytkownik usunięty
Priscilla22

Tylko dla ciebie :* - i jest szczęśliwy :)

Ja też się cieszę, humor mi wrócił ;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

Mi też....jesteś :* i to jest wspaniałe :)

Przenieśmy się z tym na GG dajmy odetchnąć od nas Marsjanom;**

użytkownik usunięty
Priscilla22

Bardzo chętnie :*:*:*:*:*:*

użytkownik usunięty
Priscilla22

KOCHAM CIĘ :*:*:*:*:*:*:*:*:*

Ja ciebie też;***** bardzo ;****

użytkownik usunięty
Priscilla22

:*:*:* JA NAJMOCNIEJ JAK SIĘ DA :*:*:*

Ja bardzo i na zawsze;***** (A Marsów kocham jeszcze bardziej, ponieważ dzięki nim się poznaliśmy) ;**

użytkownik usunięty
Priscilla22

Ja BARDZO< BARDZO< BARDZO..........< I JESZCZE BARDZIEJ !!!
Marsi sprawili że teraz jesteśmy razem :) To jest wspaniałe :)

Najlepsze co się mogło trafić mi w życiu;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

O tak, dlatego warto czasem w coś się zaangażować,
a szczęście przyjdzie samo :*:*:*

Wystarczy trochę chęci .....;***

użytkownik usunięty
Priscilla22

No pewnie, a później otrzymamy szczęście, które jest wspaniałe,
nieustające, piękne, miłe, i przyjazne...
W tedy czas się zatrzymuje, i chce się to wykrzyczeć...
stać się odważnym, i nawet wygrać wojnę...
To odwaga wywołana szczęściem które czuję do ciebie KC !!! :*:*:*

Potrafisz pięknie pisać, jesteś pisarzem? Jestem z ciebie taka dumna i mega szczęśliwa, że mam takiego wspaniałego chłopaka ;**** KC (bardzo ,bardzo. bardzo...*10000);***

użytkownik usunięty
Priscilla22

Nie pisarzem nie jestem, ale sama myśl o tobie, mnie inspiruje do pisania, idzie to z serca... :*
Ja też mam się kim pochwalić, bo bardzo cię kocham :*:*:*:*
(!100000000!)

;******

anna9750_1995

ja się cieszę z moich wyników o myślałam że mi gorzej poszedł :)

użytkownik usunięty
brzydula003

Trzeba być pewnym siebie :)

pewnie ;d

kama_1919

Coś tutaj pusto, więc zadam pytanko :) Jaki jest wasz ulubiony film i serial ? :)

Suchar_022

Ulubionego filmu nie mam, bo oglądałam dużo fajnych, ale może ''Titanic'', a serial to ''Nie z tego świata'' :)

Suchar_022

Titanic jest super ;) Obejrzałam go ze względu na Leonardo, ale film przypadł mi do gustu;)
Zawsze zastanawiałam się czy to Leo ją rysował (pamiętacie tą scenę?), czy to było podłożone ;) Leo - malarzem? haha a Wy jak myślicie?

Priscilla22

Nie mam zielonego pojęcia :)

Suchar_022

Ja pisałam pod drugim tematem;)
Jeśli chodzi o film to nie potrafię wybrać jednego ;) Ale moje ulubione znajdziesz na moim profilu, możesz się tam zapoznać z moim gustem;)
Serial nie mam;) Ale lubię takie krótkie kilku odcinkowe, np Kontra i XIII- Spisek. Oglądałam też kilka odcinków Dynastia Tudorów, niestety z powodu późnej godz. nie obejrzałam wszystkich, ale serial był świetny. Kiedyś nadrobię zaległości ;)

użytkownik usunięty
Suchar_022

Mój ulubiony film...
zobaczcie sami :
http://www.filmweb.pl/user/Leon92Kennedy/films
Serial :
http://www.filmweb.pl/user/Leon92Kennedy/serials

No strasznie mało masz tych filmów.... :))))

użytkownik usunięty
Suchar_022

Jeszcze dodaję, spokojnie :)

haha :) no przecież się śmiałam :)

użytkownik usunięty
Suchar_022

No wiemmmm :)

kama_1919

Właśnie Marsjanie mam pytanie, bo na blogu przeczytałam, że podczas koncertu w Rzymie Jared potrzebował pomocy medycznej po koncercie, wiecie coś więcej na ten temat? Co mu dolega? <martwię się> ;((

Priscilla22

Ostatnio w wywiadzie jak oglądałam miał anginę ale to było dość dawno ...xD Nie wiem ...oby wyzdrowiał ;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

tak, czytałem, ale to było tylko, podanie środków leczniczych (antybiotyków), Jared był mocno przeziębiony,
a jego gardło przestało funkcjonować, i miał straszny ból...potem było wszystko w porządku :)
podrażnił sobie śpiewaniem ścianki gardła...
Ale czy to to, raczej nic gorszego....:)

kama_1919

MPD -Bullet for my Valentine - All These Things I Hate
MPD-Bullet for my Valentine - Bittersweet Memories

Mam teraz fazę na Bulletów;)

Priscilla22

MPD: Hammerfall- One more time....... iiiii Amorphis-You I need ............troszkę metalu ;)


I w końcu WAKACJE !!
I ......nie wiem co robic xD haha

rozyczka18_34

Ja też czekałam na te wakacje, jestem mega szczęśliwa, poczułam tę wolność i nie wiem co robić;p Na razie wypoczywam...i rozkoszuję się ...
Na pewno będę się spotykać ze znajomymi i będę jeździć na zakupy;p Oczywiście słuchać muzy, oglądać filmy itp

Priscilla22

a ja nawet nie czuję że wakacje są .. :)

brzydula003

Dlaczego nie czujesz? nie czujesz tej 2-miesięcznej wolności?! zero nauki, tylko kumpele, net itp.;)

Priscilla22

Bo mi strasznie szybko zleciał ten rok szkolny i cały czas myślę że w poniedziałek trzeba znowu do szkoły wstać. ; D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones