Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 903 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

W zwiazku iz tamten temat ma juz 1000 odpowiedzi (nawet nie wiem skad tak szybko sie uzbieralo;)) zakladam drugi, bo wydaje mi sie, ze fajnie nam sie pisalo :)

kama_1919

Czekałam, aż ktoś założy nowe ;)) jasne, że fajnie nam się pisało i mam nadzieję, że nadal tak będzie :)

klaudia960417

to teraz będą 2 tematy;) a nawet 3 ha ha

Priscilla22

piszmy wszędzie :D

brzydula003

mam nadzieję, że nie skończą się nam tematy o czym tutaj piszemy?

Priscilla22

też mam taką nadzieję .. Myślę ze o wszystkim :)

brzydula003

hmm myślę może jakie macie zwierzątka? czy lubicie? (nie wiem chyba tego nie było)

ja mam kota wielkiego rudego Garfielda jak z tej bajki;p kocham koty;)
i 2 pieski;)

Priscilla22

ja mam 2 pieski kochane ;))) i ileś kotów ;D nawet nie wiem ile, bo za kotami nie przepadam ;P

klaudia960417

widzę, że Marsjanki kochają zwierzęta;) Jared miał 2 psy z tego co wiem;)

Priscilla22

ja mam psa Gladiatora ale Gladuś na niego mówię i miałam rybkę Brzydala ale zdechła :(

brzydula003

Fajne imię Gladiator;)

Priscilla22

Ja mam kanarka (bezimienny) i psa tego samego co brzydula003 :)

Priscilla22

kiedyś miałam świnkę morską,ale zdechła w ferie zimowe w zeszłym roku :(
zawsze chciałam mieć kota albo fretkę :D

Priscilla22

Ja mam 3 koty (Burwe - nie pytajcie, skad ta nazwa ;)), jego mame Roxi i Kleo. Mam tez 2 psy (Nera - wilczura, ktory pilnuje domu i Czesuafa - kundelka ;)). Kiedys mialam 2 mini chomiki, ale zdechly w tamtym roku. Ja to bym chciala miec kroliczka albo swinke morska, ale rodzice mi nie pozwola...;/

kama_1919

świnkę morską miałam chomika też miałam teraz mam królika jeszcze ale to brata cały biały;p

Priscilla22

No skoro się tak wypytujemy i poznajemy bardziej to ja zadam pytanie jakie macie hobby ?

Od razu odpowiem : Moje hobby to muzyka no i pewnie myślenie bo wszyscy mówią że ja ciągle myślę :) Moja ciocia nawet powiedziała że ze mną już nigdzie nie pojedzie bo cały czas myślę :)

Suchar_022

muzyka i filmy potem taniec, umiem bardzo dobrze grać w szachy, język polski, projektowanie ubrań ogólnie tworzę swój styl ubierania to mnie bardzo kręci;) inspirowanie się Jaredem;)

Priscilla22

No ja też coś tam w szachy grałam, ale nigdy nie ma kto ze mną zagrać, więc aż taka doskonała nie jestem w tym :) Może przyjedziemy gdzieś w jakieś miejsce i sobie pogramy haha :)

Suchar_022

Muzyka to na pierwszym miejscu, slucham muzyki z 4 godziny dziennie i wydaje mi sie, ze troche przyguchlam ostatnio i troche sie niepokoje, ale nie jest zle, trzeba byc optymista ;) Na drugim miejscu jest taniec, ktory rez bardzo lubie, lubie tez ogladac dobre filmy, robic zdjecia i tak jak Ty duzo myslec, ogolnie to czasami lubie sobie pobyc sama i tak sobie myslec i myslec o niczym ;)

kama_1919

ja też kama ostatnio od muzyki ogłuchłam ;PP i tak samo jak Wy uwielbiam mieć chwilę dla siebie, żeby w spokoju wszystko przemyśleć, czasem wydaje mi się nawet, że po prostu za dużo myślę....

Suchar_022

ja tak samo jak chyba wszyscy muzyka,filmy,książki :p
interesuje się też snookerem,piercingiem i tatuażami ah :)

Revenge

Też interesują mnie tatuaże, nawet mam zamiar sobie coś wytatuować, ale się trochę boję. Ja jeszcze tańczę, uwielbiam oglądać filmy, czytać książki i słuchać muzyki przez cały dzień :)

brzydula003

na 18stkę zaplanowałam, że zrobię sobie tatuaż;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

ja mam na nadgarstku ₪ ø lll · o . jak jared....

₪ ø lll · o . ja sobie tak rysuje na nudnych lekcjach planuje właśnie taki sobie zrobić;) boskie ;*

Ja sobie chcę na lewej ręce zrobić takie gwiazdki, ale się boje i raczej wolałabym hennom (czy jak to się tam pisze ) i ₪ ø lll · o :) To też bym chciała na prawej ;)

Priscilla22

ja też czekam do 18 bo moja mama nawet nie chce nic słyszeć na ten temat :)

brzydula003

Ja się troszkę boję;)

Priscilla22

ja też :D ale pójdę z kimś żeby mnie za rączkę potrzymał xd

Priscilla22

ja miałam świnkę, ale zdechła w październiku. I teraz mam dwa psy- goldena Betę i mieszankę husky z berneńskim Lukasa. ;))
A hobby to oczywiście muzyka, książki, filmy, seriale... i nie wiem co jeszcze ;))

klaudia960417

Właśnie KSIĄŻKI!!! zapomniałam ostatnio przeczytałam po obejrzeniu świetnego filmu książkę OJCIEC CHRZESTNY Mario Puzo;) o mafiach polecam;)

Priscilla22

Ja też lubię czytać, (strasznie) ale tylko dobre książki :) Ja właśnie czytałam ostatnio 'Lot Komety' to druga część 'Hera moja miłość' i właśnie bardzo fajna, ale w sumie pierwsza część była lepsza i to jest o sekcie i takie tam, ale fajna (nie pamiętam autorki ) :)

Suchar_022

widziałyście to wideo z koncertu gdzie Jay lata po całej scenie z laptopem? Takie rzeczy to tylko nasz Szef... ;DD świetnie jest mieć taką więź z rodzeństwem jaką mają Jay i Zwierzaczek. ;))

klaudia960417

Nie :( Masz linka ?

Suchar_022

mam ;) proszę bardzo: http://www.youtube.com/watch?v=39PGf99DBzE http://www.youtube.com/watch?v=x8lEhJ3Ezj4

klaudia960417

Fajnie że Shannon sobie zobaczył publiczność ;) hehe

klaudia960417

Nie muszę to zobaczyć ;!!!! błagam o link:p

użytkownik usunięty
Priscilla22

ja mam 2 letniego pieska rasy Amerykańska Akita
http://www.dogomania.pl/threads/37987-Akita-Ameryka%C5%84ska
wabi się Dzeki :)
A moje hobby, to muzyka, gry komputerowe, filmy....
A oprócz Jared'a Leto, jakich aktorów jeszcze lubicie ?
bo ja to Jared leto, Jensen Ackles, Jared Padalecki, Mark Dacascos, Steven Segal, Gary Oldman,
resztę zobaczycie na moim profilu :)

Puszysta rasa tego twojego pieska :)

użytkownik usunięty
Suchar_022

No i śmieszny ryjek :)

jaki słodki :)

użytkownik usunięty
brzydula003

Słodki i nieposłuszny :0

nieposłuszny? mogę pomóc ci nad nim zapanować;p (mam za dobre serce do zwierzaków)

użytkownik usunięty
Priscilla22

OK....super :)

Jensen Ackles, Heath Ledger, Johnny Depp, Russell Crowe, Leonardo DiCaprio :)

użytkownik usunięty
brzydula003

NICE :D

brzydula003

Ja też tych co ty (w końcu płynie w nas ta sama krew i prawie wszystko lubimy to samo ) i jeszcze Jareda Padaleckiego i Jareda Leto :))

Suchar_022

no na pewno ;D

wcześniej już pisałam ulubionych;)

Boski;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

Kto boski, co ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones