Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

W zwiazku iz tamten temat ma juz 1000 odpowiedzi (nawet nie wiem skad tak szybko sie uzbieralo;)) zakladam drugi, bo wydaje mi sie, ze fajnie nam sie pisalo :)

kama_1919

Shannon też nie wygląda na swój wiek tak samo jak Jared;)

Priscilla22

to jeszcze młode szkapy jak to mój wujek mówi :)

użytkownik usunięty
brzydula003

co oni mieli po 30 lat....czy mniej...
mogę to ściągnąć, jak kto chce ;)

A masz to??

użytkownik usunięty
kama_1919

Nie...ale ściągnę szybko ;)

Z Polskimi napisami? No to jesli bylbys na tyle mily...Ja sie nie obraze ;))

kama_1919

ja też się nie obraże ;P

użytkownik usunięty
brzydula003

cholernie młode ;DD nikt mi nie wierzy i kłóci się za mną jak mówię, że mają po 40 ;P

klaudia960417

No bo oni wyglądają cudownie jak na swój wiek :)

Suchar_022

o tak i to bardzo;)

Suchar_022

Moj ojciec ma tyle samo co Shannon i wyglada o wiele starzej ;) To jest dla mnie dziwne, ze podoba mi sie Jared i Shannon, chociaz sa tego samego wieku co moj stary...;D

kama_1919

Podoba mi się facet w wieku mojego taty....kumpele mnie nie rozumieją ...

Priscilla22

mój tata, a Shannon i Jay to dwa różne światy.... ;PP oni wyglądają strasznie młodo i czy przeciętni 40 latkowie zachowują się tak jak oni? ;D

klaudia960417

Moj ojciec sie czasami potrafi wyglupiac jeszcze bardziej ;D Tylko ze jak on to robi to ja nie wytrzymuje i wychodze, bo dla mnie to glupie jest co on robi, natomiast to, co robia bracia Leto jest dla mnie zawsze mega smieszne, nie wiem dlaczego tak jest ;)

kama_1919

ja mam to samo.... ;DD

klaudia960417

No właśnie;)

Priscilla22

no mi też :) to chyba jakaś choroba

kama_1919

Postanowiłam się włączyć do konwersacji, gdyż widzę, że zbiera się tu polski echelon, a sama jestem fanką marsów... Tak więc odpisując na główne pytanie moja przygoda z marsami zaczęła się od tego, że mój brat słuchał dużo rocka, później trafił także na 30stm, których pokochałam. Uważam, że Jared Leto jest boski, cudowny, wspaniały... nie tylko w muzyce, jak i w aktorstwie... kocham go i jego zespół, kocham jego filmy i wszystko co z nim związane.... Oglądałam także supernatural (wszystkie odcinki chyba dwukrotnie) i także uważam Jareda Padaleckiego i Jensena Acklesa za boskich. Co do zwierząt: mam psa płci żeńskiej (kropkę) i uwielbiam ogólnie wszystkie zwierzęta... Co do aktorów: podobają mi się - Jared Leto, Jared Padalecki, Jensen Ackles, Ben Barnes, François Arnaud , Jonathan Rhys Meyers, Orlando Bloom, Leonardo DiCaprio (jak był młody), Ian Somerhalder, Wentworth Miller i inni....

anna9750_1995

Hej;) Jeśli chodzi o Leonardo to obecnie też mnie się bardzo podoba;) Pozostałych co wymieniłaś w większości też lubię ;)

użytkownik usunięty
anna9750_1995

WITAJ W NASZYM GRONIE MARSOFANÓW !!!

anna9750_1995

Witamy na naszym forum ;))

anna9750_1995

Super ;0 Witamy ;)

anna9750_1995

serdecznie witamy :)
może na tym trochę ucierpieć twoje zdrowie, ale tak to już jest jak się przebywa między kompletnie ześwirowanymi osobami : D

kama_1919

http://www.tekstowo.pl/piosenka,30_seconds_to_mars,mistery_song.html

co sądzicie o tej piosence ? ja myślę, że jak ją dopracują to będzie świetna;)

Priscilla22

świetna jest ;)) od razu się w niej zakochałam ;))

użytkownik usunięty
klaudia960417

Potwierdzam....jak coś to mu pomogę ;)

Priscilla22

Mnie tez sie bardzo podoba! ;)

użytkownik usunięty
kama_1919

A komu nie...to świetny tekst, trochę krótki, piosenka może trwać ze 2.50 minut, coś pod ESCAPE......

To nic :) Escape jest jet krótka, ale jest fajna i ta też jest :)

Suchar_022

Escape jest świetna w teledysku do Hurricane na początku wymiata jak Jared wyskakuje z okna najlepszy moment!

Priscilla22

W tym teledysku swietnie sie ta piosenka sprawdzila, dzieki niej poczatek wygladal bardzo ciekawie, zreszta caly teledysk jest boski, wiadome ;D

kama_1919

Uwielbiam ten teledysk jest taki oryginalny;)

Priscilla22

hurricane jest zaje*****!!!! a escape na początku wymiata ;DD nawet mojej przyjaciółce się podoba i co chwilę udaje Jay'a wyskakującego przez okno ;PP

Priscilla22

o tak! i jak jest Night Of The Hunter jak jest ta akcja w parku,czy co to tam jest :P

użytkownik usunięty
Suchar_022

JEST ZAJE***** !!!

Priscilla22

Zarypista :)

Priscilla22

lubię to ! xd

brzydula003

Wszystkim się podoba to jakaś marsomania;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

to już ANARCHIA ;)

świat się kończy ;d

użytkownik usunięty
brzydula003

nie zaczyna się nowa cywilizacja ;)

niech się wszyscy przygotują bo nadchodzi nowa cywilizacja :D postrach normalnie xd

użytkownik usunięty
brzydula003

nowy świat na Marsie ;)

chciałoby się żyć na Marsie;)

Priscilla22

no nie wiem czy na Marsie ale na pewno z Marsami :D

brzydula003

This is the life on mars, inaczej tego nazwać nie można ;)) a jak tam moi kochani przygotowania przed świętami?

klaudia960417

A bardzo dobrze, bylam dzisiaj na zakupach, musialam sobie cos odswietnego kupic (zazwyczaj nie chodze w eleganckich ciuchach), rodzina juz zaproszona, skladniki na ciasta kupione, zajaczek wielkanocny w czekoladzie jest ;) tylko czekac na swieta ;)

kama_1919

ja też dzisiaj byłam na zakupach, żeby kupić coś sobie na komunię brata ;) a o świętach to w sumie nie mam czasu myśleć, bo wszyscy żyją komunią... ale jutro trzeba wziąć się za sprzątanie i gotowanie ;))

klaudia960417

Ooo...sprzatanie - nienawidze tego ;) Gotowac nawet lubie, ale sprzatac...brrr ;) Ale niestety trzeba, ja jutro bd musiala, bo na sobote juz gosci bd miala

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones