Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 811 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Mam wrażenie, że ten facet dodaje każdemu filmie w którym gra specyficzny klimat który uwielbiam. Gdy byłam w gimnazjum szalałam za jego wyglądem i muzyką, dalej z sentymentu z chęcią włączam jakąś piosenkę 30stm, ale dziś uważam, że karierą aktoską powinien zająć się poważniej bo jego gra w filmach o wiele bardziej mi się podoba niż jego muzyka.

heymila

Zgadzam się z tobą... po części. Także uważam, że powinien poważniej zając się filmami, jest naprawdę świetnym aktorem. Ale jego muzyka jest równie dobra jak aktorstwo. Według mnie. Z niecierpliwością wyczekuję jakiegoś nowego filmu z Jaredem. ;D

użytkownik usunięty
nighthunter_

Ja uważam, że lepiej sprawdza się jako muzyk. Choć nie jest złym aktorem. Być może potrzeba jeszcze trochę czasu, żeby móc go docenić.
Wiecie, że jego brat gra w tym samym zespole? Kurcze, właśnie wyleciała mi z głowy jego nazwa. Może ktoś pamięta?

Jego brat ma na imię Shannon Leto, i tak gra na perkusji. A zespół nazywa się 30 Seconds to Mars. Napisałam bo nie wiedziałam czy chodzi ci o imię brata czy o nazwę zespołu, tzn. chciałam się trochę sprostować, jasne uważam ,że świtanie grają, ich pierwsza płyta jest wspaniała, tylko, że teraz moim zdaniem spadają na komercje, a to mi się już nie podoba.

użytkownik usunięty
heymila

Dzieki, Chodziło mi o nazwe zespołu. Pozdro.

heymila

Ja chcę się odnieść do komercji, napiszę, więc jak ja to odbieram. Moim zdaniem, Jared pisze teksty, które są prosto z serca dlatego dopiero wydali 3 płytę, pisze powoli z dokładnością, a nie 2 płyty w jednym roku to jest czysta komercja tak zarabiają gwiazdeczki wykorzystujące swoją popularność, bo za kilka lat już mogą o nich ludzie zapomnieć i co? 30STM są na rynku wiele lat bo zespół powstał 1998 roku ! Jestem ich fanką kilka lat dlatego wiem o nich najwięcej. Myślę też że każdy znany zespół jak zaczynał musiał mieć troszkę komercji, inaczej nikt by o nich nie słyszał i nie byliby znani tak jak są.
Jeśli chodzi o Marsów im komercja nie jest potrzebna bo mają masę nagród bardzo wartościowych na swoim koncie i miliony wiernych fanów.

Moim zdaniem, sprawdza się genialnie w obu dziedzinach muzyce jak i aktorstwie i mogę mieć tutaj dużo do powiedzenia bo obejrzałam z nim ok 12 filmów a muzyki słucham kilka lat;)

heymila

Ja sądzę że jako muzyk i jako aktor jest równy :) i ja właśnie kocham jego muzykę, ale również miło zobaczyć go w filmach ;)

użytkownik usunięty
heymila

To co jest sprzeczne to, to że nie spisuje się na ekranie, jako muzyk czy osoba prywatna.....BZDURA !
Priscilli post też ja potwierdzam, również dodam że jego muzyka jest równie świetna co gra aktorska.
Dla mnie nie ma różnicy i znaczenia czy nie wygrywa nagród, czy inni go krytykują, jak go odbierają krytycy....
DLA MNIE BĘDZIE ON ZAWSZE IDOLEM, bo jest świetnym Rock'owcem, człowiekiem, ma styl i charakter,
jak mówi jego karma jest umiarkowana, pisze piosenki gdy ma zawsze natchnienie, pomysł, i czas,
pisze je cały czas. Co mi się podoba w jared'zie, NIE ROBI jednego kawałka i daje go na płytę,
inni wykonawcy nagrywają utwór na płytę tylko jeden i oczekują że ktoś kupi płytę....po co by posłuchać 2 góra 3 kawałki.....to śmieszne,
Czasem muzyka na płycie jest tak kiczowata ze nie da się tego słuchać....
Jared chcąc wydać płytę ingeruje w nią bardzo odważnie, twórczo, ambitnie i co najważniejsze przykłada się do niej całym sobą,
i co później dostajemy ?
Świetne kawałki (nie 2 do 3, ale góra 15 kawałków)
muzyka na płycie jest zjawiskowa i wspaniała
piosenki mają sens i energię....a to każdemu potrzeba
sprzedaje się potem w milionach egzemplarzy
dostają nagrody za teledyski i za płyty (mają 6 platynowych płyt, i ok 87 nagród od stacji TV)

30 STM to ikona popkultury XXI w, następnym świetnym zjawiskiem muzycznym.....

taka jest moja opinia o nim i o zespole...
...myślę że ze mną zgadzają się wszyscy fani......
Pozdrawiam ;)

Oczywiście, ze popieram ;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

;)
ty fanie........

użytkownik usunięty

każdy każdego musi popierać...jeśli chodzi oto samo zainteresowanie ;)

No taka prawda ;p Marsi maja oddanych fanów;)

Nic dodać nic ująć ;) MARSI SĄ NAJLEPSI !!!

rozyczka18_34

forever;) Tutaj nie ma żadnych wątpliwości;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

I głupich sprzeczności od strony antyfanów, bo oni maja tutaj najmniej do gadania !
MARSI SĄ NAJLEPSI !!! i jakieś głupie tekściki tego nie niszczy....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones