Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

On naprawdę ma 40 lat czy to pomyłka na filmwebie?

FanOfFilms

Tyle ma .

FanOfFilms

jeszcze nie, ma 39, ale już wkrótce mu stuknie ta czterdziecha xD

FanOfFilms

On nie ma wieku, on zagina czasoprzestrzeń! ... That's true xD

ksenia20

ha ha :D dobre!

ksenia20

Przydały by się jakieś korepetycje z tego....

użytkownik usunięty
norija

No pewnie :) - to co werbujemy uczniów i nauczycieli (?)

Uczniowie pewnie by się znaleźli a co do nauczyciela no cóż.......

norija

Ciekawe jak Jared zareagowałby na wieść, że ma zostać nauczycielem;p

Priscilla22

Już ja widzę zajęcia ze szczupłej sylwetki: "Jedzcie wszystko co nie ma smaku, to jest najzdrowsze" :P Trzeba się umieć poświęcić :))

ksenia20

ja nie potrafiłabym się aż tak poświęcić, lubię mięsko xD

seniorita19

Schaboszczka się nie wyrzeknę wolę godzinę na rowerku zapierniczać.

ksenia20

Pamiętam jeden wywiad, w którym Jared coś takiego mówił ;p Opowiadał co je haha ;p
W czasie wywiadu zamyślony i był zapatrzony w faceta, który wcinał całego kurczaka i potem mówił do dziennikarza, że nie wiedział, ze jedna osoba może zjeść całego;d nasz kochany Jared hihi;p

użytkownik usunięty
Priscilla22

Hahahahha :):)

Priscilla22

Hhaha nie moge ;P

użytkownik usunięty
Can98

No...ja też, to było niezłe :):):)

FanOfFilms

To prawda ma prawie 40 :)

użytkownik usunięty
FanOfFilms

Hahahhahaha :)
ON MA 40 LAT :)
No ale jego wygląd naprawdę to nie potwierdza, świetnie wygląda i tak się czuje :)

data urodzenia:
1971-12-26

Gówno prawda !!! Jeszcze nie ma grudnia :)

Suchar_022

No właśnie nie postarzajmy go haha;p

użytkownik usunięty
Suchar_022

Dobra to ma 39, i pół :):):)

FanOfFilms

Jared jest niesamowity ;p

użytkownik usunięty
Priscilla22

NO...na pewno :)

Priscilla22

Jest jest, a jaki przystojny... ;)

wiktorynaa

I to mega przystojny;)

użytkownik usunięty
Priscilla22

Ludzie.......To fakt :)

użytkownik usunięty

MA 40 LAT, ale jego czas się zatrzymał przy 20 :)

Ma to w genach Spojrzcie na zdjecie jego mamy http://jaredleto.com/thisiswhoireallyam/wp-content/uploads/2011/11/smiling-momz- copy.jpg

użytkownik usunięty
FanOfFilms

Heh ;D ja też byłam tym lekko zaskoczona...
Gdzie on wygląda na 40 lat ?? ;o

świetnie sie trzyma ;p

W wywiadzie dla GQ.com cytuje: Jaki rezim stosujesz jesli chodzi o pielegnacje swojego wygladu JL: Zadnego moim kosmetykiem jest woda.Nie uzywam nawet mydla do twarzy.Tylko wody. Uzywam odrobine szamponu. To musialo byc dziwne dla Ciebie gdy wystepowales w sfiksowanym na punkcie pielegnacji skory Americam psycho JL: Bylem fanem tej ksiazki na wiele lat przed filmemi pamietam ze znajduje sie tam obsesyjna ilosc produktow do pielegnacji skoryi wygladu...Za duzo podrozuje by taszczyc zeby taszczyc ze soba tego rodzaju rzeczy. Im mniejsza jest Twoja kosmetyczka tym lepiej" ... jak wspomnialam powyzej geny to podstawa :)

użytkownik usunięty
surfice

O tak - geny robią swoje :) ale patrząc na jego mame i jej wygląd wcale sie nie dziwie że on wciąż wygląda młodo :D

Gdzies znalazalam fote Jareda z babcia to bylo dopiero wow :) http://imageshack.us/photo/my-images/522/normal154qv.jpg/

Oj tam, oj tam dziewczyny, wszystkie doskonale znamy prawdę - klasyczny przykład seksownego wampira. ;D

jazzylemonade

masz racje :) geny genami ale cos musi byc ponad to ... ;)

użytkownik usunięty
surfice

Racja, geny też ,ale Jared coś ukrywa, jakieś kremy na odmładzanie ?
A już mniej poważnie to chyba jest faktycznie klasycznym przykładem seksownego wampira :)

O tak to mi sie podoba tez mysle ze wampir jak nic ;)

użytkownik usunięty
surfice

Wampir....tak, to pewnie to, bo jest wiecznie młody, ale raczej patrząc wstecz o kilka lat, to twarz delikatnie się postarzała :)
Albo to ten zarost....:):)

Racja ... zarost postarza ale to chyba nie to Patrzac na zdjecia czy filmy sprzed 10 lat jest roznica, wtedy wygladal na 18scie ;))) A moze teraz przy takiej intensywnosci zajec koncertow lotow roznic w strefach czasowych nie ma czasu tego wszystkiego porzadnie odespac i dopadlo go jet lag :)

użytkownik usunięty
surfice

A może teraz przy takiej intensywności zajęć koncertów lotów różnic w strefach czasowych nie ma czasu tego wszystkiego porządnie odespać i dopadło go jet lag :) - heheh to jest możliwe :)

użytkownik usunięty

I tak jest młody...zresztą to tak jak ja, jestem tak młody że podczas kupowania alkoholu muszę pokazać dowód....hehe :)
Zaraz idzie wiązka miłych słówek na moją przyszłość, Jared też tak ma :)

Hahha przed oczami stanal mi obraz Jareda kupujacego alkohol , muszacego pokazac dowod hahah xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones