Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
69 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Pytanie

użytkownik usunięty

Mógłby mi ktoś wymienić partnerki Jareda? Z góry dzięki ;)

Colin, Ja, seniorita, Priscilla, olusska, parę innych osób z foorum (wybaczcie nie pamiętam nicków!)
dobra a tak szczerze to z tego co pamiętam cameron diaz, scarlett johansson innych nie znam xD wybaczcie mi za brak wiedzy w tej dziedzinie :(( to karygodne!

FallenGirl.

i jakiś tam epizod chyba z Hiltonką miał o ile dobrze kojarzę

oluskaa

fu.cktycznie cos tam bylo

użytkownik usunięty
FallenGirl.

błagam, tylko nie to...

są gdzieś zdjęcia na necie chyba, jak objęci się całują.

edit: oo znalazłam
http://30-seconds-to-mars.fvweko.info/images/music2236.jpg

użytkownik usunięty
oluskaa

zaje.bisty ma gust. nie ma co -.-

nie ma to jak blondynka bystra niczym woda w kiblu <3

FallenGirl.

PaaArIiIiSss HiLtoOoN tOo mOojA iDoLkaAa, oOdBijCiE oD nIeJ!

dziwię się mu, naprawdę, bo kto jak kto ale.. ONA? widać ma słabość do blondynek, cóż, nie mam szans w takim razie ;< *tnie się*

oluskaa

Ja niestety też nie mam, ale będę orginalna i po prostu przedawkuję stoperan
żegnajcie!

FallenGirl.

haha stop biegunce teraz, hm? (dżizas, co te reklamy robią z ludźmi -,-)
coraz bardziej to do mnie dociera, że my, ciemnowłose, nie mamy u niego szans.. a przecież miał być moim MeeNsHusieEm! <foch z przytupem i melodyjką>

oluskaa

haha z melodyjką xD myślę że mamy przesrane, kulde i co telaz !

oluskaa

Lindsay Lohan tez była z nim przez pewien czas, flirtował też z Sharon Stone ( zapewne źle napisałam ale to nic ) tak więc gust chłopak ma, skoro z żadną nie jest, to pewnie z nim coś jest nie tak, pewnie mu czegoś brakuje xD

oluskaa

no, albo był pod wpływem procentów. Boże, miejmy nadzieje, że tak było.

FallenGirl.

no tak;) ale jak woli blondynki to pewnie te FG się przefarbują;p

Priscilla22

będzie łatwiej je rozpoznać i.. zniszczyć ! <demoniczny śmiech> buahahaha !

spokojnie wiem, że są też i normalne blond fanki, ale te najbardziej podejrzane o syndrom "loffam dżaredQqa, ale mam w dupie 30stm" będą likwidowane ! jakieś ciekawe sposoby destrukcji tego typu kreatur?

FallenGirl.

z rewolweru? i pufffffff ;p

Priscilla22

ok ! ja będę używać mojego AK-47 ! co tam, że na kulki, będę celować w oczy ! już nie ujrzą cudownego fejsa dżeja...

FallenGirl.

a ja mojego ...nazwy nie znam;p ja będę celować w sylikony ;p oczy ci zostawię a nie lepiej wydrapać?;p

Priscilla22

niee fuuuj ! jeszcze coś od nich złapię

FallenGirl.

ok a co z nimi potem zrobimy użyźnimy glebę?;p <dobra historyjka, szykuje się niezły horror>

Priscilla22

good idea, but on the other hand te zwłoki poprzez glebę zanieczyszczą cały świat ! to trzeba spalić a potem wyrzucić gdzieś w kosmosie (byle z dala od Słońca, Ziemi i Marsa) najlepiej w innej galatyce. w ten sposób powstanie: The Worst Thing In The Universe (TWTITU)

FallenGirl.

a ja właśnie się chciałam na blond przefarbowac i oficjalnie mianować FG.. ;<

oluskaa

no wiesh co ! ja kiedyś byłam blondynką (co prawda średnią, ale jednak), na szczęście kłaczki mi ściemniały iiiiii ostatnio dopieściłam je ciemnobrązową farbą... ahh jak mi dobrzeee

FallenGirl.

a ja nie pamiętam swojego naturalnego koloru włosów! ;< wiem, że to był albo ciemny, ciemny blond albo jakiś jasny brąz ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć ;< obecnie mam odrosty na pół głowy, bo jestem zbyt leniwa i zbyt przeżarta, żeby ruszyć się z łóżka i zafarbować, co odkładam już od długiego czasu ahh

hm ale z tego, co się kiedyś dowiedziałam, to blondynka to nie kolor włosów a stan umysłu. w sumie racja, prawda? :)

oluskaa

haha oj taaak masz rację ;d

FallenGirl.

dziewczyny z tym paleniem to też kiepski pomysł, bo wszystko pójdzie z powietrzem, lepiej je zamrozić i dopiero wtedy w kosmos, liczy się bezpieczeństwo i komfort, a zresztą nikt nie chce tego smrodu wąchać no nie ;)

seniorita19

po pierwsze to nie smród to zapach zwycięstwa ;>> a po drugie podczas kremacji "dymek" uchodzi kominem z filtrem więc się nie martw o nasze powietrze ;))

FallenGirl.

okay, tylko jakim cudem sprowadzisz tyle ciał do krematorium?? czekaj wiem.... poprosze kuzyna o ciężarówke z przyczepą !!! what do you think about this???

seniorita19

może nie starczyć, myślę, że będzie potrzebny tir, taki jak ten na placu ;pp

FallenGirl.

miałam na myśli tiry, myślałam że zczaisz... ale i to może nie starczyć, więc poprosze o cztery takie xD ^^

seniorita19

no wiesz wg mnie tir i ciężarówka to dwie inne rzeczy, ale może się mylę. no i ciężarówki z przyczępą nie widziałam xd chyba że to jest synonim tira.. ;p

FallenGirl.

sie czepiasz jak zawsze ;) ranisz moje uczucia ...

seniorita19

bardziej niż Dżared? nieee tylko nie to :( sorry, ale ty się czepiasz że nie czaję, a ja Ci tylko wytłumaczyłam dlaczego nie czaję ;)) <ale offtopujemy ;oo>

FallenGirl.

przejmujesz się tym, bo ja nie...ostatnio tylko na forach gadamy bo inaczej nie dajemy rady...

seniorita19

Jakbym się przejmowałam to bym nic nie pisała ;))

FallenGirl.

ok;) dobrze myślisz nie pomyślałam;) ale kwiatki dobrze by rosły w tym miejscu;)

a po co ci ta wieść, chyba nie jest ci to do szczęścia potrzebne, zresztą nie tak trudno poszperać w necie....

z tego co slyszalam to był z Cameron Diaz(zareczony:P), Scarlett Johansson, Lindsay Lohan chyba z Ashley Olsen :D

inasequible

tak był też z Ashley Olsen...

benita1116

http://www.whosdatedwho.com/celebrities/people/dating/jared-leto.htm

tu macie wszystko jego partnerki ;) trochę ich było nie powiem. ;p
i też kocham 30STM.

Aneczkaaaaa

o Angelinie Jolie to nie wiedziałam...

http://www.whosdatedwho.com/celebrities/people/dating/jared-leto.htm <--oj gustu faktycznie nie ma. :|

toczka_

O JEZU, TILA TEQUILA?! HSHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAH

oluskaa

przynajmniej nie blond oO nooo i Britney ?! what the hell ?!
ON jest głupszy niż myślałam [nie bijcie]

FallenGirl.

albo faktycznie jest głupi, albo też na tej stronie wzięli pod uwagę plotki, bo takowe też były

seniorita19

plotki na pewno a czy Jared przyznał się kiedyś do jakiegoś związku?

Priscilla22

aj fink soł... no w końcu był zaręczony czoo nie? no i pamiętajmy, że ta strona NIE dotyczy jedynie stałych związków, lecz także randkowania

FallenGirl.

Haha nie no myślałam że padnę jak czytałam ten temat ;P
Ej no ale ja pierdziele nie wiedziałam że on lubi takie pustaki bo żeby się z Hilton całować i kręcić czy tam być z tą Tillą czy jak jej tam to O
Ale dobra są tam jakieś brąz też lol A ja na wakacje miałam blond pasemka Jared lecisz na mnie? <lol>

Vendetta_

There's Jared: Ohh you looked fu.ckin' beautiful and fu.ckin' hot! I hope that one day we'll meet again ! See you sweetie...

Jared był u mnie, spokojnie wszystko mu przetłumaczyłam pozdrawia was wszystkie

FallenGirl.

Hahaha weź bym padła jakby tak powiedział lol
Cóż w mojej wyobraźni może tak mówić kiedy zechcę haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones