Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

gdyby ktoś 10 minut temu zapytał mnie ile lat może mieć jared, na 100% odpowiedziałbym, że pewnie nie ma jeszcze trzydziestu... totalny szok!!! 39?! od dziś ludzie mają dla mnie tyle lat na ile wyglądają. jared nie ma 39 tylko 26 i ch_j !

nertolicious

natura jest dla niego bardzo łaskawa. xD pomyślmy na ile będzie wyglądał, gdy stuknie mu 50. :D

iamfrommars

gdyby każdy miał tyle kasy co Jared lub w ogóle gwiazdy, to by wszyscy młodo wyglądali, nie ma szans żeby nie używał kremików lub jakiś innych specyfików

seniorita19

No może i masz rację, ale spójrz na Shannona bądź ich matkę. On ma czterdzieści a wygląda na 10 lat mniej. A ich matka? Ona dopiero teraz wygląda na 40 lat, choć wierzę, że ma jakieś 25 lat więcej.

iamfrommars

wiesz może mają takie dobre geny, a żeby im dopomóc troszkę to nie uwierzę, że jakiegoś asa nie mają....

seniorita19

to wszystko dla nas jest jedną wielką tajemnicą. ja tylko żałuję, że nie ma zdjęcia ojca Jareda i Shannona. przyjamniej by się porównało czy ojciec też należał do "starzejących się powoli".

iamfrommars

tak albo ich braci, no chyba że to geny po mamie

seniorita19

Nie ! To matka odziedziczyła geny po nich, a w nich się to zrodziło, nikt nie wie jednak skąd ta zdolność regeneracji tkanek u braci Leto się wzięła

FallenGirl.

jak to skąd? z Marsa !!!

seniorita19

no wlaśnie nie jestem pewna bo zabrakło im 30 sekund żeby dolecieć na czerwoną planetę (tak! dobrze myślisz, to stąd wzięła się ta nazwa), ale z drugiej strony byli wystarczjąco blisko, by zyskać tą zdolność... to uznajmy że mają to z Marsa

FallenGirl.

świetna teoria :D

FallenGirl.

Haha, dobre. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones