Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

aktor

użytkownik usunięty

z niego żaden

użytkownik usunięty

Szkoda się wypowiadać na cokolwiek do ciebie w tym temacie.
napisałeś, dostałeś, dokonałeś, i bądź z siebie dumny, bo niczym nie zabłysnąłeś :)

użytkownik usunięty

a co ty się rozpisywać bardzo kiepski z niego niego aktor, spójrz na liczbę jego nagród i nominacji a raczej na ich brak

użytkownik usunięty

No widzę, ale aktorem jest zaje******, po prostu jest niedoceniany, zresztą tak jak inni aktorzy :)
Muzycznie, bardziej rządzi nagrodami to fakt, ale to o niczym nie świadczy :)

Niewiele filmów ma na koncie i tyle .Po za tym zastanawiający jest fakt ze jeżeli chodzi o muzykę to każdy gardzi komerchą ale nagrody filmowe które niejednokrotnie z komercja mają o wiele więcej wspólnego to już inna sprawa .Wtedy jakoś o komercji się zapomina?

użytkownik usunięty
norija

Komercha czy nie, to temat, że aktorem jest słabym - a to raczej jest wykluczone, bo jest tak świetnym aktorem jak i muzykiem. DZIĘKUJĘ ! :)

Leon zgadzam się z Tobą ale niekonsekwencja ludzi czasami mnie śmieszy.Co do muzyki to się czepiają że komercha( chociaż ja tak nie sądzę ) ale nagrody filmowe niejednokrotnie o wiele bardziej komercyjne to już inna sprawa -raptem te nagrody mają świadczyć o czyimś talencie .Gdzie tu konsekwencja ?

zgadza się nie ma nagród :/ to trochę go deklasuje jako aktora, ale z drugiej strony małe role facet gra to i pewnie nie wykazał się niczym szczególnym, żeby go nagrodzić.... przynajmniej dla mnie jeszcze nie zabłysnął :P
No może za "Rozdział 27" można już go chwalić, bo mocno się dla roli poświęcił, ale nie oglądałam filmu, dlatego nie wiem, jak aktorski się popisał....
Nie generalizujcie, że wszystkie nagrody filmowe są komercyjne, bo to nie prawda.Złote palmy, ENF, Złoty Niedźwiedź , Złoty Lew , BAFTA, Złota Muszla, Cezary i inne narodowe statuetki nie są komercyjne...
Komercją walą np. wszystkie nagrody przyznawane prze gazety, Emmy, Oskary, Złote laury, MTV, Satelity, i Złote globy ....
A co do muzyki Jareda, co kto lubi... Mi się nie podoba jego kapela, bo niczym się nie wyróżnia z grona podobnych kapel, a do tego sorry, ale chłopaki stylizują się na jakieś emo dzidzie piernik, a k....a mają koło czterdziechy na karku :( Niektórzy to nie potrafią się starzeć z gracją....

użytkownik usunięty
pixi222

No masz racje.
Ale żeby grać, trzeba to umieć, namęczyć się trochę żeby to osiągnąć, i ludzi którzy piszą z niedocenieniem że z Jared'a aktor,
żaden nie zdają sobie sprawy jakie to wymagające i trudne, i zawsze wychodzą niepotrzebne posty :)
Może niektórym jared nie przypadł do gustu, może nie podoba im się jego styl, czy inne, ale to normalne, ja za to nienawidzę
Al Pacino, i jego gębę - i co nie ma mnie na tamtym forum, bo do świętego spokoju nie uprzykrzam fanom miłą pogawędkę i nie robię przykrości :)
A mogę, ale nie chcę - Jared zaś może i nie jest "ALE TYLKO WASZYM ZDANIEM" nie jest dobrym aktorem, ale ma talent,
i jest tylko niedoceniany, bo nie ma nagród.
Za to Muzycznie to jest totalnym mistrzem swojego formatu i nagród za swój zespół liczy w tysiącach.
Opinia innych o filmie, czyli aktorstwie Jared'a, nic wam nie da bo ludzi którzy go uwielbiają się nie zmienia od paru postów :)
Ale racja, no tak niewspierana :)
Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones