Javier Bardem

Javier Ángel Encinas Bardem

8,5
49 912 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Javier Bardem

Pomimo swojej wątpliwej atrakcyjności jest on mężczyzną bardzo hipnotyzującym, ma w sobie pewien magnetyzm, który sprawia, że byłby w stanie poderwać niemal każdą kobietę.
Do tego bardzo dobry aktor.

użytkownik usunięty
Baby_Black27

Jeśli chodzi o jego wygląd, to nie podoba mi się za bardzo, chociaż męskości raczej mu nie brakuje. Natomiast, co do aktorstwa, to uważam, że jest w tym conajmniej dobry.

zgadzam się z tobą baby_black...po obejrzeniu vicky cristina barcelona od razu się zauroczyłam...ma to coś co brakuje większości mężczyzn...no i błagam nie przyrównujcie go do tego chłystka z chirurgów...no i hiszpanie to erotomani z natury więc to też trochę się przyczynia do jego seksapilu :)

trzyija

"wątpliwa atrakcyjność"? nie żartuj, wg mnie jest mega przystojny i bardzo pociągający, jeden z najseksowniejszych aktorów, poza tym bardzo zdolny. tylko na filmwebie jakieś mało korzystne zdjęcie ma.

Baby_Black27

Właśnie! On ma wszystko, czego potrzeba mężczyźnie... Jego atrakcyjność nie jest wątpliwa wręcz przeciwnie...

iamx_2

Możecie mi wytłumaczyć z której strony on jest brzydalem? Bo, naprawdę, nie łapię. Wszyscy mówią, że on jest brzydki. Nie widzę tego!!! Jest prześliczny i superprzystojny! Nie rozumiem, możecie mi to wytłumaczyć jakoś tak powoli i po kawałeczku, bo jakbym na niego nie patrzyła, nie widzę żeby był brzydki!

Vickynella

Polecam kadry z filmu No Country for Old Men ;)

LeSmoke

LeSmoke ale zdajesz sobie sprawę, że "No country for old men" to FILM a w FILMIE stosuje się czasami coś takiego jak CHARAKTERYZACJA, natomiast Javier Bardem jest AKTOREM więc jego praca polega na UDAWANIU postaci, z którymi niekoniecznie się utożsamia? To tylko luźny temat, w którym stwierdzamy, że Javier się nam podoba gdyż jest przystojny, a to, że zagrał brzydkiego i złego człowieka nie jest przedmiotem tej niezobowiązującej rozmowy.

rabbit_in_the_hat

Charakteryzacja w tym wypadku polegala jedynie na zmianie fryzury.
Jednak to co powiedzialem bylo zartem, po prostu tam wygladal fatalnie, ot co :)
Sam osobiscie, nie uwazam go za czlowieka brzydkiego.

LeSmoke

To prawda był przerażający i obleśny, ale również zupełnie inny niż na większości zdjęć i w większości filmów. Reasumując w No country... był straszny, lecz ogólnie jest bardzo seksowny oraz przystojny i to kwestia niepodważalna. Dobra kończę bo rozmowa zmierza w stronę pierdo gadki o niczym. Jednakże musiałam wyrazić swoje uwielbienie dla Javiera. Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones