Javier Bardem

Javier Ángel Encinas Bardem

8,5
49 686 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Javier Bardem
Leon_B_Fink

tak tak, gratulacje dla Javiera Bardema :) należało mu się

bmasian

Zgadzam się. To jedyny slusznie przyznany Oscar dla filmu Coenów.

fidelio

no co ty! fajnie że i bracia dostali;]

dla mnie każdy ich oscar za ten film jest w pełni zasłużony:)

gratulacje

fidelio

a komu dalbyś za reżyserię? komu za scenariusz adaptowany? jaki film był lepszy?

Leon_B_Fink

przydałaby się jeszcze nagroda za dźwięk

skoczmnie

może nie za sam dźwięk, bo nie bylo rewelacji, natomiast wybitnie ten dźwięk był zmontowany, za montaż dżwięku ten oscar należał się dużo bardziej niż UB

Leon_B_Fink

no i za montaż filmu, tej decyzji nie rozumiem zupełnie

Leon_B_Fink

Zgadzam się. Nagroda poszła w dobre ręce. Ciekawy jestem czy zaskoczy nas Javier jeszcze jakąś genialną rolą, na poziomie tej oscarowej.

Leon_B_Fink

a mnie sie jednak zdaje,że Casey został jednak wypupany przez Akademie.Zagrał o wiele ciekawszą postać,rozchwianą emocjonalnie, rozedrganą, rozdartą wewnętrznie -zrobił to po mistrzowsku.a tymczasem Bardem przeleciał przez film jak walec-maszyna do zabijania, mordując bez zmrużenia oka-nie było w nim żadnego dramatu wewnętrznego, zawahania, żadnej tajemnicy-zimny i beznamiętny typ.bardem zagrał dobrze, chociaż oglądając film miałam wrażenie, że został skrojony do tej roli.wtłoczony w określony "garnitur" bohatera, który nosił z klasą ale nie był zbyt dobrze skrojony.

Leon_B_Fink

Bardem jest naprawdę rewelacyjny w "To nie jest kraj dla starych ludzi". Zasłużona nagroda, jestem pod ogromnym wrażeniem jego kreacji aktorskiej.

visenna_3

Przerażający jest w tym filmie, ale go ucharakteryzowali... i ten niski głos... wrrr... będę miała koszmary w nocy:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones