Jean Dujardin

Jean Edmond Dujardin

8,3
6 973 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean Dujardin

Całe szaleństwo wokół "Artysty" jest chyba trochę przesadzone, choć film niewątpliwie piękny. Natomiast rola Dujardina jest tak fantastyczna, że brak słów. W życiu o tym facecie wcześniej nie słyszałem, ale cieszę się, że to on a nie Clooney czy Pitt został nagrodzony.

sml

Istotnie, samemu Valentinowi zabrakłoby słów ;) Dobrze się stało, twórcy filmu i obsada mają wielką klasę. Zastanawiam się jedynie czy tylko ja nie mogę komentować forum Bejo? Za każdym razem wyskakuje mi błąd połączenia ;p

Rat1993a

Zgadzam się. Jean w "Artyście" był genialny :) Oscar w pełni zasłużony. Właśnie też nie mogę założyć tematu na forum Bejo. Wiecznie wyskakuje mi błąd!

użytkownik usunięty
sml

No tak, trzeba przyznać że była to rola po prostu wybitna i Oscar arcy słuszny. W dodatku film jest naprawdę w porządku, śmiało dałem bardzo mocne 7, można się śmiać, wzruszać. I za muzykę też całkowicie zasłużony, bo jest wyśmienita. Co do ostatecznego werdyktu też nie mam zastrzeżeń- wybór w porządku.

sml

Niespodzianka? Po otrzymaniu Złotego Globa, BAFTy i przede wszystkim nagrody SAG był faworytem, więc to żadna niespodzianka.

Sqrchybyk

No ja jednak przypuszczałem, że akademia wybierze któregoś z hollywoodzkich aktorów... W każdym cieszę się bardzo..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones