Jeanne Tripplehorn

Jeanne Marie Tripplehorn

7,3
4 569 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeanne Tripplehorn

kto ogladal ten wie, ze ta Pani ma w sobie to cos czego o wiele bardziej wytapetowane i odstawione panienki nie maja i nie beda miec. Kobieta w pelnej krasie! :)

bassmatt

przeciez ta lalunia w filmie nagi instynkt do pięt nie dorastała sharon STONE !!!!!!!!!

konrii_2

a czy ja cos mowie o Sharon? to jest oczywiste, ze Stone byla super sexy, ale w Basic Instinct Jeanne tez jest swietna. Bardzo fajna z niej kobitka.

konrii_2

Jak taka dobra aktorka mogła dostać malinę skoro film jest wybitny ? Sharon Stone, jednakże
to ,przede wszystkim, scena - bez majteczek ,a pózniej całkiem przyzwoita gra - nic więcej.Tą sceną
zdobyła sławę - żeby zdobyc sławę trzeba się zdecydować na coś więcej - na coś czego wcześniej
w kinie nie było.To racja.Ja bym dał temu gronu (gronku krytyków) - malinę.Malina była nie zasłuzona
oczywiście,chyba że uznamy tę nagrodę za atut,który Jeanne Tripplehorn dał nie mniejszą sławę.
Kontrowersyjną,co prawda,a jednak sławę.Jeanne jest piekną kobietą,a jej kształty wręcz się wylewają
z niej.Z Sharon te wdzięki się tak nie ujawniają,dlatego musiała użyć pewnego fortelu.

konrii_2

sharon stone mi sie nie podoba tak jak ona, lalunia jest mniamuśna...

konrii_2

Przepiękna kobieta. wszystko na miejscu i bardzo miła.
Hej!

bassmatt

ma albo mogłaby mieć ;]

bassmatt

tak jest!

bassmatt

Grała też w Firmie z Tomkiem.

Rahabiel

I tam chyba wygląda najfajniej. No i "Waterworld"

nightgale

Tak, pamiętam ją tylko z tych trzech filmów.

użytkownik usunięty
bassmatt

Zgadzam się. Oczywiście stokrotnie lepsza od Stone. Prawdziwa kobieta, urocza szara myszka.

Faktycznie to była piękna kobieta gdy była młodsza. Jak na swój wiek też się dobrze trzyma.

bassmatt

jest rewelacyjna..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones