Jennie Garth

Jennifer Eve Garth

6,6
775 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennie Garth

Jennie swą urodą powala,a i aktorką jest dobrą,co rzadko idzie ze sobą w parze w przypadku kobiet (zazwyczaj piękna = słaba na ekranie i odwrotnie).

Zdecydowanie moja ulubiona postać z Beverly Hills 90210 i niestety obok Tiffani Thiessen jedyna ładna aktorka w tym zajebistym serialu !

Al_Capone_3

A Shannen ???? To ona jest najładniejszą aktorką z BH90210

xDDDDD

Też najbardziej lubiłam Jennie w BH ;) Jako Kelly była cudowna <3
Zdecydowanie najładniejsza ;D Tóż za nią Tiffani;)
Pozdrawiam;*

Blair

Dla mnie najładniejsza była Brenda,i to nie tylko dlatego że to moja ulubiona bohaterka.Jest śliczna.
Chociaż Jennie i Tifani też były ładne.Są zaraz za Brendą.



Al_Capone_3

Jeszcze Gina była śliczna :)
I córka faceta, który zabił Dylana ojca - nie pamiętam jak się nazywała.

Brenda do mnie nie trafiała, jeśli chodzi o urodę - przeciętna.
A Donna twarz może ma nieciekawą, ale świetne ciało ;)

rukya

Przeciętna to mogła być np.Andrea,Brenda była śliczna,szczególnie w sezonie 3 i 4,wtedy wyglądała najładniej.
Inaczej niż poprzednio,myśle że najładniejszą dziewczyną była Valerie,czyli Tiffani.

Al_Capone_3

Nieprawda:] Najładniejsza była Brenda, ale w okresie, kiedy była z Dylanem (wcześniej zbyt pulchna, i rozłąka z nim również jej nie służyła, bo potem za bardzo schudła, zmieniła fryz i wyglądała zupełnie inaczej. Najbardziej mi się podobała mniej więcej w czasach, kiedy pojechała z Dylanem do Meksyku, i złapali ich na granicy (tzn ją, jako niepełnoletnią:) Bardzo podoba mi się również Lucinda - taka ruda, lokata, żona jakiegoś profesora? z którą romansował Brandon) Claire byla niezła, Gina, nawet Janet. Kelly brzydka nie jest, ale mi się nigdy nie podobała (wiecznie suszyła zęby;) A Valerie wg.mnie była nieładna; miała dziwny kształt twarzy i zbyt kobiece kształty. Ale i tak żadna nie pobije Donny, już Andrea lepsza, jakby ją inaczej ubrać i umalować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones