Jennifer ConnellyI

Jennifer Lynn Connelly

8,1
36 841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Connelly

uważaj, mam na ciebie oko kochanie! ;)

Wera_135

A jeszcze wczoraj wieczorem obejrzałam "Rozdarte Serce" :) Kolejna fajna rola mojego ulubieńca :) Tylko tak jakoś nie wyobrażam sobie że prywatnie mogłoby by mu się przydarzyć coś takiego :)

Severussoholiczka

Tego nie widziałam,jeszcze,ale na pewno wkrótce obejrzę.

Wera_135

To sobie najpierw spójrz na opis:) Paul i Helena są świetni jako para a sam film dość poruszający ale też smutny :)

Severussoholiczka

obejrzałam,naprawdę świetny,trudny wybór-miłość czy uczciwość...

Wera_135

A Ty co byś wybrała ?

Severussoholiczka

ja mam jedno i drugie od dobrych kilku lat i nie muszę wybierać,jestem szczęściarą.

Wera_135

To Ci zazdroszczę u mnie raczej kiepsko :) A jeśli chodzi o Paula to on też nie miał łatwego zadania :-) Dorosły facet a tak daje sobą manipulować... I jeszcze tak bardzo mu zależało żeby Dinah dostała tę bransoletkę że praktycznie umarł " z miłości" do niej :(

Severussoholiczka

tak to już jest,że zakochany mężczyzna nie myśli trzezwo na ogół,a kobieta nim manipuluje,różnie to bywa w filmach i w życiu..

Wera_135

No akurat jemu to się poszczęściło :) Ma swoją Jenn i dzieciaki , ma fajną pracę i popularność... A w tym filmie to się wszystko złożyło przeciwko Rickiemu i Dinah , od początku było wiadomo że nie będzie im dane być razem , że ten związek nie ma przyszłości... Bardzo to takie przykre, dołujące:(

Severussoholiczka

A widziałaś ''Młodą Wiktorię'',rewelacyjny film,no i gra tam Paul-świetna rola.

Wera_135

Widziałam, niezły film , ale trochę tak za mało tam było lorda Melbourna granego przez Paula ... A wogle to w filmie Wiktoria i on są w zbliżonym wieku a w rzeczywistości to on był o dobre 3 dekady starszy :)

Severussoholiczka

Fakt,trochę go odmłodzili,ale ogólnie film bliski prawdy,zwłaszcza wątek miłosny Wiktorii i Alberta,czytałam jej biografię i to się zgadza.

Wera_135

Ok ale i tak uważam że Paula powinno tam być dużo więcej :) A tak wogle to właśnie oglądam na necie " Mortdecaia " po raz kolejny i Jock mnie po prostu rozwala na łopatki :) A swoją drogą ciekawe czy nakręcą dalsze części ? Sądząc z fali krytyki wobec Johnego i tego filmu to pewnie nie ... A szkoda bo Jock dopiero się rozkręca :)

Severussoholiczka

trudno powiedzieć,może jeszcze nakręcą,dobry film.

Wera_135

Ale recenzje ma raczej słabe , zwłaszcza na Deppie wieszają psy za to że gra niemal identycznie jak Sparrowa w Piratach , że wogle nie jest śmieszny a raczej nudny ...
I wogle to w kinach nie zarobił , nawet koszty produkcji się nie zwróciły :(

Severussoholiczka

A ja to mam gdzieś i jutro lecę do Empiku po Dvd z tym filmikiem :)

Severussoholiczka

I jak, spełnił oczekiwania?

WielkiSzu

Nie dziwię ci się :)

WielkiSzu

Piękna Kobieta!!!!! Ma cudownie hipnotyzujące oczy!

Caroline_30

O tak!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones