Jennifer ConnellyI

Jennifer Lynn Connelly

8,1
37 310 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Connelly

Mam pytanko:które filmy z nią polecacie??oglądałam już Requiem dla snu,Piękny umysł.Małe dzieci, Krwawy diament no i spodobala mi sie gra aktorska, więc które mi polecicie??

lady_yre

Witam, poleca,:
Dom z piasku i mgły :>

Mona

Najlepszy jest "Requiem for a dream" ;)

Metaxa

O tak! "Dom z piasku i mgły" jest fenomenalny i Jennifer również jest w nim świetna! Trzeba zobaczyć!

Pozdrawiam!

Gajowa

Super rola, podobała mi się również w "Pięknym Umyśle". Wystarczyły dwa filmy i już ją bardzo polubiłem. Moja ulubiona aktorka zdecydowanie. Teraz ściągam Requeiem dla snu :)

Karolpanuj

"Dom z piasku i mgły" (super film i super Jennifer :), "Hulk" (średni film ale Jennifer ok :), "Dark Water - Fatum" (kiepski film i średnia Jennifer :)

Waclaw

nie no gra Jennifer była świetna w Dark Water tylko film został uznany za kiepski :)

użytkownik usunięty
lady_yre

Polecam "Mroczne miasto", szczególnie jeśli lubisz "Matrix". Ten film jest podobny do "Matrixa", tylko że... o wiele lepszy:)

lady_yre

Zdecydowanie "Dom z piasku i mgły" - naprawdę świetny film.

lady_yre

ja z nią lubie Piękny Umysł i z klasyki to Labirynt!!:):)

sarah496

Dawno temu w Ameryce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

doggD_iL_

Już myślałem że nikt nie wymieni "Dawno temu w Ameryce" :)

pyra24

Też tak myślałem i miałem już tytuł filmu Leone wymienić, ale na szczęście już nie muszę :)

moody_mic

Dom z piasku i mgły i Małe Dzieci. Really good

lady_yre

To tez moja ulubiona aktorka. i zabujczo ładna. Trudno o filmy z nia. oprocz tych ktore sa najbardziej znane i juz obejrzalam. czyli requeim, dom z piasku.., Piekny umysl, male dzieci. zostal mi jescze Krwawy diament. ale czekam z nim jak z prezentam. Najlepsze na specjalny moment.

lady_yre

Jeszce zapomnialam dodac. nieugieci. Te faje. bo oczywiscie Jenniffer gra!

GoHa

A ja czekam na reservation road :D Film zapowiada sie fajnie-swietna obsada :D

lady_yre

A ja pamiętam ją z ostatniego filmu jaki oglądałam; Krwawy diament - film warty obejrzenia, podobnie jak Requiem dla snu, Dark water średnio mi się podobało..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones