Jennifer LopezI

Jennifer Lynn Lopez

7,6
22 462 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Lopez

Nie rozumiem tych co piszą, że Jen jest marną aktorką...dla mnie jest niezwykła i jedyna w swoim rodzaju, ma wielki talent komediowy, jest bardzo optymistyczną i radosną osobą, zagrała rewelacyjnie w wielu filmach i nikt mi nie wmówi, że nie ma talentu...a jeśli ktoś ma wątpliwości polecam obejrzenie filmu "Selena".

Jenny1989

Jenny w pełni się z Tobą zgadzam dla mnie wszyskie jej produkcje są niesamowite :) Jest bardzo utalentowana, pięknie gra cudownie śpiewa i tanczy. Lubię oglądac filmy JLo z napisami bo kocham jej głos xD I oczywiście jest piękna. I nie łapie jak mozna mówić, że nie nadaje się na aktorke! Jest rewelacyjną aktorką i robi urocze i słodkie minki :):):) :* Pozdr.

Lilly878

nie jestem wielką fanką Jennifer, ale muszę się z Wami zgodzić pięknie tańczy śpiewa i gra..b. lubię komedie romantyczne z jej udziałem... szczególnie lubię ją w "powiedz tak" pięknie wyglądała w patrze z Matthew McConagey <na pewno źle napisałam :p>..a co do filmów z napisami... ja os. b lubię jej śmiech taki uroczy delikatny jak aksamit :)

pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones