Jennifer LopezI

Jennifer Lynn Lopez

7,6
22 462 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Lopez

Każdy film zagrany tak samo, całkowicie bez wyrazu i bez okazywania
jakichkolwiek emocji. Niestety aktorka z niej marna i lepiej wychodzi
jej śpiewanie. Jedyna rola w której na prawdę mi się podobała i była
przekonująca to "Selena" reszta niestety mierna

Joe_Black1

Fakt Lopezka bardzo mi sie podobała w filmie Selena który był chyba jej debiutem w tym fachu ;) Jednak reszta taka sobie [filmów] ;D Ale za to jest piękna i ma fajne piosenki ;)

użytkownik usunięty
smallandalone

Rola w "Selenie" nie była jej debiutem aktorskim. Wcześniej zagrała w kilku filmach. Zadebiutowała chyba w serialu "In Living Color".

Joe_Black1

Nom, zgadzam się w zupełności.

Moniia

Mi się wydaje, że ona jest dobrą aktorką. Nie wiem czemu, ale nawet te role tzn "Malinkowe" nie były wd aż tak złe, chociaż nie wszystkie. Podobała mi się w Selenie, i ogólnie to ją lubię. W porównaniu z innymi aktorkami może wypadać blado, ale mimo wszystko rolę Seleny pozazdrościć może jej nie jedna zdobywczyni Oscara.

prix22

tez nie uwazam zeby była nie wiadomo jak super dobra aktorka ale bardzo ja lubię wydaje mi się ze ma talent do komedii romantycznych i najbardziej mi sie podobala w " sposob na tesciowa" i "powiedz tak" a Selena to już inna kwestia na pewno bardzo mnie zaskoczyła w robi muzyka "pieśniasz" cudnie tam zagrała może to jest kwestia złych wyborów jeśli chodzi o role ...

użytkownik usunięty
lopez886

Ja uważam, że lepiej sprawdza się w rolach dramatycznych, choć "Sposób na teściową" i "Zatańcz ze mną" też nie są złe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones