Jennifer LopezI

Jennifer Lynn Lopez

7,6
22 462 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Lopez

Jej jedyną zaletą był tyłek, piszę był bo tyłek zrobił się już trochę stary. I co tu zrobić z Jennifer? Zrobiła sporą karierę i zarobiła kupę sałaty więc jak dostanie ode mnie 1/10 to nie zrobi jej różnicy. Daję więc 1/10.

fakt z tym tyłkiem, jak by była młodsza to za tyłek dał bym więcej niż 1/10

dokladnie. zgadzam sie z Wami. nie dosc ze slabo gra to jeszcze jej tandetne spiewanie, az sie sluchac nie da.
nie wiem czemu ale nawet mi sie nie podoba, takie troche obrzydzenie mnie bierze i dlatego nie ogladam juz nia filmow. obejrzalem pare i dziekuje. Polecam Scarlett Johansson lub Marion Cotillard to jest prawdziwa uroda. :)

mbky95

"Polecam Scarlett Johansson lub Marion Cotillard to jest prawdziwa uroda. :)"

Człowieku gdzie ty masz oczy? Jeszcze nie widziałem piękniejszej kobiety od Jennifer Lopez! Jej tyłek niby jeststary? Jest idealny tak jak Ona! scarlett johansson mogłaby Jej najwyżej buty czyścić!

Jaceek85

Jeniffer lopez jest brzydka,słaba aktorka i piosenkarka,a jeśli o wygląd chodzi to polecam Eve Mendez i Jesice Albe ;]

Jaceek85

czlowieku !! sa rozne gusta. nie podoba mi sie i koniec, wg mnie jest brzydka. wyrazilem swoje zdanie. wiec mnie nie denerwuj swoimi postami kto komu mialby buty czyscic!

kolejny troll z multikontem. ehh takich to przed sad trzeba !

mbky95

przerost formy nad trescia...aktorka z niej na ocena 8 nigdy nie byla i juz nie bedzie...sa gusta i gusciki,ale oceniajac ,ja na rowni z legendami kina,chyba zapominamy za co sa te ocen

domisku 24

Wg. mnie wygląd to jej największa zaleta. Żadna piosenkarka, ani tym bardziej aktorka. To moje zdanie

Słaba piosenkarka? Rozumiem, że wolicie słuchać Kate Perry lub Keshę na żywo, tak?

urinmyveins

Słucham evanescence i james'a blunt'a , dla ścisłości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones