Jennifer LopezI

Jennifer Lynn Lopez

7,6
22 462 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Lopez

Świetna aktorka, świetna piosenkarka, piękna kobieta. ♥ Tyle w temacie ..

Diiamond

Jak najbardziej popieram, uwielbiam ją <3

Lilly878

Ona jest najlepsza. Uwielbiam ją. Wy chyba nie jesteście polkami. Bo oni tylko piszą że jej nienawidzą. Lecz nie ja.

karolina101

Ee tam niektórzy są dziwni, nie dajmy sie ponieść stereotypom, nikt tak naprawde nie wie jaka jest J.Lo, ale dla mne wymiata <3 Najpiekniejsza kobieta na swiecie i swietna aktorka. Najfajniejsze jest to ze nikt nie zabroni mi tak myslec ;) <3

Lilly878

O taak ! Jest taka .. normalna. Nie gwiazdorzy.
http://www.youtube.com/watch?v=vVxUbzUJZSk&list=FLbU1Ol1UW7A4rROuWqq9UrA&index=1 &feature=plpp_video
- uwielbiam to ♥

Diiamond

Popieram!!!!!!:)

Diiamond

:P Świetny ten filmi " Diiamond" co linka dalas. Rowna babka z niej, ja caly czas nie moge jaka ona jest sliczna <3

Lilly878

o tak, tak ! Ma przepiękną twarz. I nikt mi nie powie, że to kosmetyki lub photoshop. Nawet gdy zaczynała karierę wyglądała nieziemsko. Ona nawet w przylizanych włosach i spiętych do tyłu wygląda jak bogini ! Gdzie większość kobiet wyglądałaby komicznie .. Nie rozumiem ludzi, którzy mówią, że jest brzydka. Rozumiem, że ktoś może nie lubić jej muzyki lub tego jak gra w filmach. Ale żeby mówić, że jest brzydka ?! Nie wiem .. może to zazdrość.

Diiamond

Kto wie moze... ;) W filmie sposob na tesciawa strasznie mi sie pdoba Młoda bogini <3

Lilly878

Taak ! ♥ Ale np. w filmie 'Co z oczu to z serca' z 1998r. wygląda zjawiskowo *.* A ile to czasu.. w sumie to można powiedzieć, że jest jak wino. Im starsza tym lepsza .. i piękniejsza ;)

Diiamond

:D Tak u niej się to sprawdza :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones