Jennifer LopezI

Jennifer Lynn Lopez

7,7
22 317 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Lopez

uważam że jest beznadziejną aktorką jak i wokalistką co nie zmienia faktu że jest piękną kobietą, ale chyba coś z nią musi być nie tak sądząc po liczbie rozwodów.

ana_lucia_cortez

wow!!!dobrze ze chociaz jedno docenilas,chociaz jeden walor,jedna zalete...DZIEKUJE W IMIENIU WSZYSTKICH FANOW:)A jesli chodzi o rozwody to nie koniecznie z nia musi byc cos nie tak:)

ana_lucia_cortez

przyznaje, że jest beznadziejna ale piękna to ona nie jest

użytkownik usunięty
Roberta_Pardo2000

a ja przyznaję, że Dulce Maria jest beznadziejna i piękna też nie jest. pozdrawiam ;*

wyraziłam tylko moje zdanie mam do tego prawo, pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty
Roberta_Pardo2000

to tak jak ja ;]
moim zdaniem Dulce Maria jest jeszcze gorszą aktorką niż Jennifer Lopez i jest o wiele brzydsza, niż ona, ale przecież mam do tego prawo. :D

ja popieram Anne Roberte Jennifer jest obrzydliwa i brak jej talentu a Dulce Maria ni musi być piękna żebyśmy ją kochały, pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty
Dulce_Maria1986

wybaczcie obie Roberta_Pardo2000 i Dulce_Maria1986 , ale Wasze oceny powiedziały mi wszystko.
Audrey Hepburn dać jeden a Anahi ocenić na 10? tak mi przykro.. ale macie jeszcze czas zrozumieć co to jest dobre kino.

dla mnie Dulce najlepsza może wam sie nie podobać mnie to nie obchodzi

użytkownik usunięty
Roberta_Pardo2000

ale przecież ja to rozumiem, ja też miałam kiedyś osiem lat. :)
możesz lubić i Hannę Montanę. masz jeszcze czas zauważyć różnicę pomiędzy Dulce Marią a Audrey Hepburn. :)

nie mam 8 lat mam prawo lubieć aktorkę która naprawde mi sie podoba ty lubisz Jennifer a ja Dulce i przestań dodawać te żałosne komentarze a Hannah to nie nawidze wejdź w mój profil i zobaczysz, że dałam jej 1/10
przestań prowadzić tę dyskusje....

użytkownik usunięty
Roberta_Pardo2000

lubieć? i ty nie masz ośmiu lat?

mam 16 lat dla twojej informacji

Roberta_Pardo2000

A mi napisałaś, że masz "ponad 20 lat" ;)

użytkownik usunięty
Roberta_Pardo2000

to 16 czy ponad 20? :D
w każdym bądź razie, jeśli któraś z tych odpowiedzi jest prawdziwa to chyba się w szkole na lekcjach języka polskiego w podstawówce nie uważało, oj, nie uważało :p

Ona się już gubi w zeznaniach ;)
Dla mnie, to ona może być i dziewczynką urodzoną w 2000 roku (patrząc na jej nick) - pasuje mi to do jej mentalności 10-latki :)

użytkownik usunięty
Slaught

mam dokładnie takie same zdanie ;p

Jak kogoś poprawiasz, to przynajmniej sama pisz poprawnie.

użytkownik usunięty
tacyssup

gdzie popełniłam błąd?

Takie "same" zdanie. Być może nie jest to jakiś masakryczny błąd, ale wkurza mnie gdy ktoś poprawia inną osobę i twierdzi, że pewnie ma 10 lat, a sam robi błędy.
Gdybyś tej dziewczynie tego nie napisała, ja bym Ci nawet nie zwracała uwagi, bo sama też popełniam błędy.
Pozdro.

użytkownik usunięty
tacyssup

masz rację. to nie jest masakryczny błąd. a "lubieć" nie mówią, ani nie piszą nawet dzieci w przedszkolu. jest chyba pewna różnica.

no różnica jest zgadzam się, ale musiałam to po prostu napisać i się trochę zbulwersowałam.
Niech sobie słucha czego chce chyba nie ma znaczenia ile ma lat, no nie?:)

użytkownik usunięty
tacyssup

nie ma to żadnej różnicy, i uważam, że większość osób z fw zawyża sobie wiek, ale ja nie wchodzę na forum Dulce Marri i nie wypisuje, że jest beznadziejna czy inne tego typu rzeczy. poza tym po co kłamie w sprawie swojego wieku?

tacyssup

Dziewczyno, weź na luz... to tylko forum i nie ma sensu się tak bulwersować :)

"W każdym bądź razie" to również błąd. Jak poprawiasz, to sama pisz dobrze.
Czytam twoją kłótnię i czytam, podszedłem do tematu neutralnie, bo ani Dulce, ani Lopez nie są mi szczególnie znane... I napisać muszę, że masz jakiś problem, kobieto. Twoje posty były przesycone wrogością i cynizmem - za co? Bo ktoś nie ma takiego samego zdania, jak ty? Wrzuć na luz, to nie jest sprawa życia i śmierci!

Roberta_Pardo2000

"wyraziłam tylko moje zdanie mam do tego prawo" - wszędzie wklepujesz to zdanie, zrobiło się to już nudne :)
Istny slogan...

Slaught

a co mnie to obchodzi będę mółwiła to co chce jak dla mnie to sie możesz nawet nudzić moimi wypowiedziami wiśi mi to

Roberta_Pardo2000

Ja z twoich wypowiedzi to mam niezły ubaw, gdyby mnie one nudziły to bym nie pisała do ciebie dziewczynko :)

Slaught

ja mam ubaw z twoich wypowiedzi... wiesz co pozbawie cie tej przyjemności i przestane ci odpisywać ;p

Roberta_Pardo2000

Eee słaby "atak" nawet nie umiesz napisać coś swojego ale czego tu się spodziewać po 10-latce? ;)

O nie, nie rób mi tego :( Pisz jak najwięcej dziewczynko...

Roberta_Pardo2000

nie ładne co ładne, tylko co się komu podoba ;)

ana_lucia_cortez

zgadzam sie

Roberta_Pardo2000

widać że Polacy nienawidzą Jennifer

ana_lucia_cortez

Zgadzam się z tobą. Jedyny film w którym ją lubie to Selena. W innych jest okropna po prostu okropna. Wole ja jako piosenkarkę.

ana_lucia_cortez

Zgadzam się - Jennifer jest piękną kobietą, ale bardzo słabą aktorką. Chociaż przyjemnie jest ją oglądać:)

ana_lucia_cortez

mądra się odedzwała :D
haha ;)
śmieszą mnie tacy ludzie, jak ty

ana_lucia_cortez

jest duzo lepsza aktorka niz piosenkarka !!!
wszyscy mowicie ze jest beznadziejna i wgl ale jakos udalo slawe zyskala ;)

paulinaf65

"jest duzo lepsza aktorka niz piosenkarka" - mam nadzieję, że to był tylko żart. Sława nie jest równoważna z talentem aktorskim !

tournesol

nie to nie jest zart tylko moje zdanie ;)
niektore filmy z nia w roli glownej clakiem przyjamnie mi sie ogladalo a jej piosenek wysluchac nie idze ;)

paulinaf65

które?

użytkownik usunięty
tournesol

No choćby: "Selena", "Jack", "Droga przez piekło", "Cela", "Miasto śmierci". Widziałaś któreś z nich?

widziałam ... niczym się tam nie popisała.

tournesol

Ani aktorka ani piosenkarka, uroda przeciętna, w filmach gra bardzo mało wymagających, ale i tak różnie to bywa. W moim przypadku należy do tych aktorek co jak się na nie patrzy to człowieka nerwica dręczy. Jest kobietą którą albo się lubi albo nienawidzi- nie pozostaje obojętna.

wikiw99

myślę, że samo użycie w stosunku do niej określenia- "aktorka" jest błędne ;)

ana_lucia_cortez

a ja Ją uwielbiam ;)

użytkownik usunięty
ana_lucia_cortez

Dobrze cię rozumiem.Ja też akurat jej nie cierpie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones