Jennifer MorrisonII

Jennifer Marie Morrison

7,7
8 845 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Morrison

Rola tej aktorki w House podobała mi się bardzo, ale z biegiem czasu stwierdzam że aktorką nie jest wcale dobrą, lecz fatalną. Widziałam ją jeszcze w how i met your mother, gdzie wydawało mi się że miała zagrać postać, którą widzowie polubią, a w rezultacie ich tylko zirytowała. W once upon a time marnuje z kolei potencjał serialu. Staram się skupiać na innych postaciach, nawet dzieciak gra lepiej. Sztuczna do granic możliwości. Podsumowując, aktorka jednej roli, może grać tylko cierpiętnice.

FOX_12

Radzę obejrzeć Warrior, Bringing Ashley Home albo odcinek serialu Chase gdzie grała kobietę z poważnymi zaburzeniami psychicznymi.

FOX_12

Zgadzam się, lubiłam ją w Housie, ale w Once upon a time jest strasznie denerwująca - ciągle to zmarszczone czoło...

FOX_12

Zgadzam się. OUAT oceniam bardzo dobrze, chciałabym polubić jej postać, ale właśnie ze względu na aktorkę nie mogę. Popełnili błąd podczas castingu, mimo że generalnie poziom aktorstwa w OUAT jest na bardzo przyzwoitym poziomie. Ona i dzieciak to najsłabsze ogniwa.

FOX_12

Zgadzam się w kazdej roli niecierpie tej baby...

FOX_12

Jejku jak mnie drażni coś takiego. Kurde jakby była taka słaba to nie zagrałaby w tylu filmach czy serialach. Ja z łatwością potrafię odczytać przekazywane przez nią emocje. W OUAT stworzyła postać, która się bardzo izoluje i boi się zaufać żeby nie cierpieć. Jak dla mnie jest świetną aktorką! A Wy jesteście producentami? Reżyserami? A może jakkolwiek jesteście związani z branżą aktorska? Jeśli nie, to nie powinniście się wypowiadać na temat talentu aktorskiego kogokolwiek.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
hooligan_hernandez

popieram, popieram - po tysiąckroć popieram! ;D zgadzam się z każdym twoim słowem. też mnie wkurza gadanie "skoro nie studiowałeś aktorstwa, to się nie wypowiadaj". a kto ma oceniać filmy i aktorów jak nie my, zwykli ludzie wydający kasę na bilet do kina albo oglądający w domu w tv lub na komputerze, mając nadzieję że wolny czas poświęca na obejrzenie dobrego filmu a nie gniota? tak jak Ty zawsze podkreślam jedną ważną rzecz: jesteśmy odbiorcami. żeby skomentować beznadziejną grę aktorską Morrison nie muszę kończyć studiów wyższych.

w każdym razie podpisuje się pod Twoją wypowiedzią obiema rękami! dobrze prawisz, polać ci!

pozdrawiam ;)

EmmaSwan

zgadzam się ale wolałam ją jako Mroczną niż zwykłą Emme :)

FOX_12

Zdecydowanie zgadzam się w 100% jest drętwa, irytująca i psuje każdą rolę którą zagra.

FOX_12

Muszę niestety się zgodzić, w serialu Unce upon Time "dawno" w ostatnim sezonie jej praktycznie nie było i wyszło o dziwo to na dobre.... niestety drewno do kwadratu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones