Jennifer MorrisonII

Jennifer Marie Morrison

7,7
8 958 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Morrison

Odchodzi z Housa:(

użytkownik usunięty

Ośiwadczyła już dawno że odejdzie z Hous`a .nie pogodze się z tym bo jest
dobrą aktorką i lubie jej postać.Stanie się to w 6 sezonie 7 odcinku.Szkoda
mi jej

Ale wróci znowu w 17 odcinku reżyserowanym przez hugh lauriego i w 7 sezonie ponoć ma się pojawić na kilka odcinków. Mi też szkoda najlepsza postać żeńska w całym serialu no i najładniejsza

Joker_27

Co najładniejsza??? że niby ona? O nie.
Trzymnastka jest ładniejsza ;p
Stacy Warner jest ładniejsza ;p
lisa Cuddy jest ładniejsza ;p

Co wy gadacie? Jestem na odc 13, sezonu 6. i nie zauważyłem, żeby brakowało tam Morrison.

Alyn

Może jest w czołówce napisana ale jej postaci nie ma w serialu

Joker_27

No, słyszałam. Mnie też szkoda. Nie wyobrażam sobie "House'a" bez Cameron.
Chyba się z tym nie pogodzę... Moim zdaniem to rewelacyjna aktorka. Bardzo
ją lubię. Uważam też, że jest bardzo naturalna. Jaka szkoda... :(

bones1995

Ja póki co obejrzałem pierwszy sezon i House ciężko wobrazic sobie tylko bez Caddy i Wilsona, dla mnie reszte może zmieniać sobie co sezon. Szczerze to z jego ekipy lubie tylko Foremana bo Cameron jakoś mnie wurzała z tą swoją dobrocią a Chase to w ogóle jebana ciota, zwłaszcza jak był ten Dyrektorek z Boston Public Che McBridge co mu Chase w dupe właził żeby tylko zostać a przecież skurwiel jest bogaty więc po co tak się o robote martwić, skoro jest się dobrym to wszędzie przyjmą. Pracowałem z cwelem który jest nadziany, a największa włazidupa szefa był i zwykł powtarzać że "biednemu zawsze wiatr w oczy" wszystkich tym zajebiscie rozsmieszal palant.

Mateo_SF

A ja się ciesze! JAkoś nie polubiłam Cameron.

Hugh Laurie wyreżyserował odc 16 a nie 17 w 6 sezonie pt: Lockdown :]

stampy

To zależy jak liczyć jedni liczą odcinek pierwszy Broken jako jeden a inni jako 2. Na filmwebie jest policzony jako 1 ale na stronach amerykańskich i na Foxie też jest to odcinek 17

użytkownik usunięty
Joker_27

Morrison ma grać w 7 sezonie i to sporo. Ogólnie ma wrócić chyba do szpitala.

Podpisała kontrakt na 3 odcinki,nie powiedziałbym że to sporo :D

I bardzo, bardzo dobrze! Nie cierpię jej.

frutella_xd

A mi szkoda jest że Cameron odchodzi. No sory ale ta postać byłą w ekipie House'a od początku, teraz kiedy wzięła rozwód z Chase'm cholernie mi jej brakuje:(, zawsze była taka wrażliwa i opanowana.

No i szkoda że przez tą głupią sprawę z Dibalą zostawiła Chase'a, powinna go była jako żona wesprzeć, gdyż Chase wykazał się ogromną odwagą i hartem ducha że pozbawił życia zwykłego mordercę, który po ozdrowieniu zamierzał dokonać czystek etnicznych na bezbronnym plemieniu. nie byłą trochę fair wobec niego, zwłąszcza że sama życzyła mu śmierci. Trochę się taką hipokrytką okazała:(

To ona ma powrócić? A w których odcinkach i w którym sezonie? 7mym?

MilesQuaritch

ależ to nic nowego że Cameron to hipokrytka! ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones