Jennifer MorrisonII

Jennifer Marie Morrison

7,7
8 958 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Morrison

Bo była na 1. miejscu to trzeba było ją zjechać!!!

mirus4444

Nie ma się czym przejmować! Ja generalnie mam gdzieś czy jest na 1 czy 100 miejscu. U mnie i tak ma 10;) taki kaprys miałam;)

Bisexidryna

Eh, czy ona w ogóle jest z kimś teraz? Tzn. Ma jakiegoś faceta?

użytkownik usunięty
elizabeth_94

No pewnie! Mnie! :-}

za krótki <br/>

a Co Cie to obchodzi panienko? Martw sie lepiej o swoje sprawy (prywatne) zostaw ją w spokoju i nie rób z siebie Sherlocka używając googli ... Ona wie z kim jest i to jej sprawa

guli_radom

Nie wiem w czym masz problem - od zawsze tak było, że ludzie interesowali się także życiem prywatnym swoich ulubionych sławnych postaci. A i znani ludzie nierzadko lubią sprzedawać swoją prywatność, zdając sobie sprawę z zainteresowania fanów, dzięki którym są popularni. Tak więc nie gorączkuj się tak, bo dziewczyna nie zapytała o nic niestosownego i staraj się pracowac nad kulturą wypowiedzi :)
A wracając do głównego wątku - nic dziwnego, że niektórzy ludzie postanowili "zjechać" Jennifer Morrison, kiedy znalazła się na pierwszym miejscu rankingu. Nie ma co dopartrywac się w tym zawiści czy złośliwości - zapewne wielu ludzi po prostu uważa, że jej dorobek i kunszt aktorski nie są wystarczające, żeby zapewnić jej taką pozycję. To dobra aktorka, ale nie wybitna. Miło się ją ogląda, ale ciężko ją porównywac z aktorkami pokroju chociażby Meryl Streep czy Susan Sarandon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones