Jennifer MorrisonII

Jennifer Marie Morrison

7,7
8 958 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Morrison

myślicie że dr.House i Cameron będą kiedyś razem?Ona jest w nim bardzo zakochana,myślę że zasługuje na jego miłość nie powinien jej lekceważyć bo zostanie sam.

buczynka

Tak,tak, ale znamy Housa.Ja sądzę,że niestety nie będą parą....

_Tanya_

Szkoda .... chciałabym żeby byli razem ale znając Housa to jest nie możliwe....ahhh gdyby byli razem to byłoby zbyt idealne...:)

monica7

Pewnie że szkoda, ale kto wie....mimo wszystko mam nadzieję że będą razem:)

Bellamy

Nie wiem,który sezon leci na AXN,ale w odcinku 19 Cameron zaproponowała mu randkę,tak On ją kocha i ona jego,ale on nie chce się do tego przyznać,ale nie wiem czy im wyjdzie,pasują do siebie:)

Slipknot

Ciągle jednak mam nadzieję,że Cameron i House jednak będą razem,może rzeczywiście ze względu na Jen,ale kibicuje,a niech House się cieszy:p

monica7

było by zbyt idealne. znasz serial x files? miał 9 sezonów. gł bohaterowie przez cały czas mieli się ku sobie i na końcu ...[ nie będe zdradzał szczegółów]

buczynka

Bradzo lubie Housa, interesujaca postac...ale Cameron powinna byc z Chasem:) Kibicuje im...:)a to dopiero ujawni sie w 3 i w 4 sezonie

buczynka

nie beda :) tym lepiej dla niej, wszystko wyjasnia sie w 3. sezonie

Maly_Glod1985

Wszystko się wyjaśnia???Nie wiedziałem,że piszesz scenariusze,pełen szacunek dla Twojej twórczości,a tak btw to się nic nie wyjaśnia,teraz leci 5 sezon a ma być ich jeszcze z dwa lub więcej i wtedy się wyjaśni,bo na razie wszystko to domysły i przypuszczenia,a to co wiemy przy tym co będzie to nic!

Slipknot

Chase się oświadczył Cameron, więc tak, skończą razem ;)

buczynka

Bardzo mało prawdopodobne...
Na 90% ze House bedzie z Cuddy. (kto oglada 5 sezon ten wie) ;)

kielek_2

5 sezon oglądasz housa i jeszcze go nie poznałeś. on jest niezdolny do uczuć. nawet rodziców nie kocha. Choć z drugiej może kogoś kocha, ale nie potrafi się przed sobą do tego przyznac, a co dopiero przed drugą osobą. Przyjaźń z Wilsonem jest dskonałą ilustracją moich słów. A kto ogląda 5 sezon ten i w ostatnim odciku w ostatniej scenie zobaczy o czm mówie. Taki jest House i za to go kochamy.

Alienpfk

Powiedziałem,że oglądam 5 sezon tylko,że leci,niestety nie mam jak go oglądać

Alienpfk

Gówno prawda,to tylko pozory. On chce, żeby ludzie go tak postrzegali .

Alienpfk

ja powiem tak: House kochał Stacy, pewnie trochę mame i czuje coś do Cuddy. przynajmniej tak się wydaje :)

buczynka

no fajnie by było ;)
ale jemu bardziej sie Lisa cuddy podoba chyba ;( szkoda ;/

zakrencona_

Cameron jest za mloda...Cuddy akurat xD


za krótki <br/>

buczynka

nie znacie się ;P bez obrazy mały żart ;) mi się wydaje, że House jeszcze kocha Standy, Stacy <nie pamiętam dokładnie imienia, ale na szybko to piszę>... a z Cuddy miał już romans to może coś z tego będzie :) trzeba czytać newsy. scenarzystka Dr. House powiedziała, że w jakimś przyszłym sezonie będzie scena łóżkowa z Cuddy & House :)

Toille

Scenarzystka powiedziała o scenie łóżkowej House'a i Cuddy,ale niewiadomo czy to się wydarzy w realu czy w myślach House'a lub jego snach...Do końca 5 sezonu ma się odbyć ich kolejny pocałunek :)

justyna_rad

powiedziałabym coś, ale nie chcę rozprzestrzeniać spojlerów ;D hmm. w każdym razie House nawet jakby chciał to wątpie, żeby z nią był ;] trzeba oglądać razem z USA ;P ale mnie korci, żeby powiedzieć ;P

buczynka

Pod koniec 5 sezonu wyjaśnia się wszystko - Chase oświadcza się Cameron,a w odcinku 22 jest jego wieczór kawalerski ;)

Giwi

hhehe a na którym odcinku stanęło w Polsce? nie wystarczy znac housa
zeby wiedziec czy beda razem. Wystarczy znac Cameron zeby wiedziec jak
bardzo kocha Chase'a. No i wystarczylo by tylko troche analizy historii
housa zeby wiedziec jak chorobliwie kocha Cuddy. Pocałunek był ale bez
wiekszych emocji ;) Śmieszne podchody jak na wiek i okoliczności:) no
cóż,,, teraz pozostaje czekac do 21 wrzesnia na premiere 6go sezonu... a
Ci którzy jeszcze nie dobrneli do końca... miłego ogladania. Scena
'milosna' pojawia sie w koncu az 2 razy heh. Czy prawdziwa czy nie tego
sie dowiecie sami. A jeszcze wracajac do tego ze house nie potrafi
kochac. Potrafi i każdy to wie kto umie zrozumiec jak bardzo mozna sie
przed czyms bronic jesli dopada nas strach:D klasyczny przypadek
zgorzkniałych kochanków którzy do konca zycia bedą wzdychc z miłości,
bedą wariowac pod wplywem potrzeb jej odczuwania ale nie przyznaja sie
do tego faktu.

fascynacja_2

Oj a mnie się cały czas wydaje (a może taką ogromną nadzieję ;P) że oni jednak będą razem :) ten ślub z chase'm to taki "z braku laku" :P przecież to widać że Cameron i House powinni być razem! :D (i precz z Cuddy :P) O!

piszczka1

każdy ma swoje zdanie :) ja ciągle uważam, że nie pasują do siebie. Cameron jest zbyt... normalna dla House'a. nie potrafi mu się oprzeć. a z Cuddy będzie taka iskierka ;)

Toille

No może i masz rację...ale i tak cały czas liczę na 'happy endzik' w wydaniu Cameron. A poza tym myśle że ona nie jest już taka normalna jak kiedyś, troche 'ewoluowała' przy Housie. I na koniec...;D czy to właśnie nie przeciwieństwa powinny się przyciągać?;)

piszczka1

jeszcze może być tak że House będzie znowu z Stacy a Cameron się zabije ;P nic nie wiadomo :D

Toille

Myślę, że Hameronki( o to ja!) powinny już zrozumieć, że House i Cam nie teges;)spoiler z piątego sezonu: House sam powiedział, że nie chce Cameron, kiedy siedział w wannie razem ze swoją halucynacją- Amber, na wieczorze kawalerskim Chase'a;) dodatkowo Cam kocha Chase'a.

Bisexidryna

Hey, mam pytanie odnośnie jednego odcinka.
Kojarzycie, kiedy House leczył dziewczynę, która miała identyko chłopaka i jak na końcu okazało się, że są przyrodnimi.?
Orientujecie się który to sezon i odcinek?

forsakenvanity

To chyba drugi odcinek drugiego sezonu, ale nie jestem pewna, czy chodzi ci konkretnie o ten ;)
Co do Cameron i House'a...No cóż, ja wole House'a z Cuddy jednak, ale wszystko może się zmienić ^^

Bisexidryna

[3x05] Fools For Love

:) dzięki za pomoc ;) ale to z 3 sezonu.

forsakenvanity

Aj faktycznie 3 sezon :) Się mi pomyliło :]

kiara_5

a ja tam wolę Hamerona niż Huddy!!!!A rozwody są dziś popularne wystarczy popatrzec na Wilsona:)i powinni mieć dzieci!!!!najlepiej bliźniaki!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones