Jennifer MorrisonII

Jennifer Marie Morrison

7,7
8 958 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Morrison

momentami, w niektórych ujęciach, ma bardzo podobne ryty twarzy...

lana_

Jest milion razy ładniejsza

miss_russ

Zgadzam się z "miss russ" ale też z pierwszą osobą ponieważ patrząc po jej wypowiedzi dostrzegłam małe podobieństwo do Kristen choć oczywiście zgodzę się że Jennifer jest ładniejsza ;*

miss_russ

Według mnie są podobne. I obie ładne. Tylko, że Kirsten ma na Filmweb BADZIEWNE zdjęcie a Jennifer świetne:D

lana_

Jest do niej bardzo podobna. Niedawno oglądałem Kirsten Dunst w "Zakochanym bez Pamięci" i byłem zdziwiony, czemu nie mogę znaleźć Jennifer morrison w obsadzie:D.

lana_

Zgadzam się, jest podobna, momentami nawet bardzo...

użytkownik usunięty
lana_

hmmm...jest ładniejsza ale rzeczywiście trochę podobna;)

lana_

jak na moje to jest troche podobna do lindy cardellini. to raz.
poza tym, jak zaobaczylam ja po raz pierwszy w housie, bylam przekonana, ze to elisha cuthbert, a tu zonk! ktos zupelnie inny O_o

lana_

A mi przypomina Michele Boyd, razem wyglądały by jak siostry.

Lukash

jak ją pierwszy raz zobaczyłam, myślałam że to siostra Katie Holmes, bardzo mi ją przypomina :)

lana_

Jennifer i Kirsten mają specyficzny typ rysów twarzy, bardzo piękny bo taki delikatny :) ale Kirsten Dunst dla mnie jest "lepsiejsza" :P

lana_

ślepotę się leczy...

lana_

A mi bardzo przypomina Elishe Cuthbert :) Gdy oglądałam film Morderstwo księżnej Diany zastanawiałam się przez chwilę czy to nie Elisha :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones