Jeremy Brett

Peter Jeremy William Huggins

8,8
1 245 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Brett

Ja myślę, że nie, bo oglądałam serial. A Wy?

Hmm_Ciastko

Oglądałam cały i mogę czystym sumieniem powiedzieć, że jest to jakaś tragedia. Nie podoba mi się ani Cumberbatch jako Sherlock, ani serial i nie widzę sensu kręcenia Holmesa, którego akcja toczy się w XXI w. ;)

asia0123

Mi się podoba Cumberbach, ale Brett na pierwszym miejscu.

asia0123

No i jeszcze: Fabuła trochę zagmatwana, ciągle się coś dzieje i jest nieco chaos, albo wieje nudą, choć uwielbiam klimat. Podoba mi się pomysł uwspółcześnienia i aktorzy grają perfekcyjnie. Lubię styl Benedicta, jednak Holmes w jego wykonaniu jest bardziej dziecinny i nie ma klasy. Ale właśnie Benedict niesamowicie przyciąga do tego serialu no i ciekawość i reszta bohaterów.

Hmm_Ciastko

Ja myślę, że trudno ich porównać bo każdy jest inny i inaczej przedstawia swoją postać. Dla mnie Benedict jest pierwszy tylko dlatego, ze ten serial widziałam najpierw, ale Jeremy Brett też jest rewelacyjny! Jako ciekawostkę dodam, że pierwsza styczność Benedicta z postacią Sherlocka Holmesa to właśnie serial z Brettem;)

CountessGemini

Eh, obu kocham

Hmm_Ciastko

Ale jak ich nie kochać??:)

Hmm_Ciastko

Jak dla mnie to zarówno Brett jak i Cumberbatch zrobili coś cudownego wcielając się w te role. Nie potrafię jednak tego porównać ;)

Dellirium

Benedict lepszy, w jego postaci czuć geniusz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones