Jeremy Sumpter

Jeremy Robert Myron Sumpter

7,3
1 314 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Sumpter

Kto uważa że Jeremy jest sliczny niech sie pod tym tematem podpisze...... a jesli chodzi o mnie to uważam że jest ładny i kropka...

użytkownik usunięty
martysia_4

On jest slicznitki jak nie wiem!! I tylko rok roznicy oooo

użytkownik usunięty

on jest zajebiscie slodki i sliczny mowie wam bedzie z niego zarąbisty facet i aktor!!!

użytkownik usunięty

Jeeeeeeeezzzzzzzzzzzzzzuuuuuuu uuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!dajcie spokój!!!!on bedzie więcej niż zarąbisty!i to o wiele więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a w dodatku nie ma dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!mam tylko nadzieje,że nie jest narcyzem!!!!!!!!:)

użytkownik usunięty

aKTOR NAPEWNO DOBRY!!!!miejmy nadzieje,że poradzi soboie z trudniejszymi rolami!!!!!!!!!a jako facet!hmmmmmm...ma dopiero 16 lat no może 15!chociaz za kilka dni jego urodzinki!!!!;)9 luty!!nio!ale ja osobiści już uważam,że świetny z niego towar!!!!!:);)

użytkownik usunięty
martysia_4

zgadzam sie!!!!!
swietnie zagral- Piotrus Pan to moj ulubiony film , bajka i ksiazka ..
juz od dziecka------ bylam zaskoczona!!!! ;D
a na dodatek jest w moim wieku he he he
nie ma dziewczyny?????????????????? taki koleś .. ;D ;D ;D

użytkownik usunięty
martysia_4

to super facet i nawet sie znamy więc może to bedzie coś więcej...
ale narazie ciesze sie ze się przyjaźnimy.
bardzo sie lubimy i poznalismy sie w USA na premierze filmu Piotruś Pan i wtedy to był tylko autograf i zdjęcie ale potem cały czas na siebie wpadaliśmy więc może tak już miało być ...
moze to przeznaczenie...
piszcie do niego...on zawsze odpisuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zawsze !!!
jeśli ktoś cgce sie dowiedzieć czegos więcej to mój numer gg to:8338974.

martysia_4

No panie ale jesteście płytkie jak brodzik dla dzieci...

użytkownik usunięty
Hulk

jest zajebisty ale nie ma szans u niego nawet napewno nie wie gdzie jest polska i nawet o nas nie słyszał:-(

Może po Euro 2012 słyszał ;)

użytkownik usunięty
martysia_4

Yeah, I agree with you... He is very very very very very very very very very very very very very very very very very sweet... I hope so he know where is Poland...

użytkownik usunięty
martysia_4

Zawsze marzyłam o tym aby moja druga połówka była blondynem i miała niebieskie oczy... A on spełnia te kryteria...

słodziak, pewne na stówe;)i do tego z mojego rocznika:):):) tylko bym chciała zobaczyc wiecej filmów z jego udziałem, bo jest szalenie naturalny i powinien koniecznie grac dalej:)

martysia_4

ja tylko powiem że bardzo ładny z niego chłopak i naprawdę dobry aktor. czyli w sumie powiedziałam to co reszta:)

użytkownik usunięty
Fenix_2

wedlug mnie jest slodki, ale bardzo wiele mlodych aktorow mi sie podoba uwazam ze jeszcze ladny jest Daniel Radcliffe, ale chyba Jeremy jest ladniejszy i bedzie lepszym aktorem niz Daniel...

martysia_4

Jest śliczny pod każdym wzgledem.Świetny aktor a w Piotrusiu Panie poprostu płakałam w scenie z dzwonieczkiem i pod koniec.Jak sie patrzy na jego zdjecia to wyglada na zwykłego nastolatka i o ja jest tylko starszy ode mnie o rok .Poprostu cudny :*:* I niech się nie zmienia

Natalaa01

Jest mega śliczny ;) Cuuuuudo :PP i świetnie gra ;)

martysia_4

Po pierwsze: juz planuje moj lot do Los Angeles
Po drugie: juz planuje moj slub z nim
Po trzecie: juz planuje nasz dom
Po czwarte: juz planuje nasze dzieci:D:D

nelly_3

No nelly.... cóż, nie żebym miał coś przeciwko temu, ale nie przesadzasz troche piszac że za niego wyjdziesz. Moze najpierw spróbuj zamienić z nim dwa słowa, bo obawiam sie że on ma wiele wielbicielek i trudno mu sie bedzie zdecydować=))

martysia_4

Wez to jasne on jest boski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

martysia_4

Żałuję ,że to nie ja zagrałam Wendy ;) ON JEST BOSSSSSKI !!! ;* ;* ;* ;* ;*

martysia_4

uważam, że Jeremy jest megaprzystojnym i utalentowanym aktorem:) pozdro dla niego i jego fanów:)

martysia_4

tak czy nie? hmmmmm....zdecydowanie nie.

martysia_4

odpowiedź brzmi tak... jestem w nim zakochana nie mogę przestać patrzeć na niego :* Jest on po prostu śliczny, przystojny i pięknyyyy :))

martysia_4

tak jest śliczny

martysia_4

Yhym. Takie teksty świadczą niedojrzałości. Chłopak/mężczyzna ma być przystojny a nie "śliczny". Śliczna to może być baba ale nie facet.

FanOfFilms

nie przesadzaj . on jest ŚLICZNY i przystojny za razem . -.-

ginny_weasley

Każda młoda nastolatka ma takie zdanie o podobnych chłopcach więc nic w tym dziwnego.

FanOfFilms

to dlaczego nazwałaś nas 'niedojrzałymi' skoro nie uważasz to za dziwne. dla niektórych może się to wydać obraźliwe. więc opanuj emocje 'Pani Dojrzała'

ginny_weasley

Jedno nie wyklucza drugiego. Może i ja jestem dziwna bo w wieku nastoletnim wolałam aktorów po 30-stce a nie nastoletnich podrostków.

FanOfFilms

o kurfa... WTF? ,same siksy z plakatami nad łóżkiem,na miejscu waszych starych wezwałbym psychiatre do chawirki

play2001

To było do mnie?

FanOfFilms

No nie,ogólnie do tematu

martysia_4

słabo mi jak czytam te komentarze....

martysia_4

Jest śliczny to muszę przyznać ;)

martysia_4

oj śliczny, śliczny mój typ faceta:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones