Ji-seob So

8,7
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ji-seob So

Proszę o dodanie nowego tytułu "Master Of The Sun". Nie mogę się doczekać, w szczególności,
że scenariusz stworzyły słynne siostry Hong, które obiecały coś "świeżego" :)

Namia1988

To i ja czekam w kolejce :D Drama może być fajna i do tego... So Ji Sub! :>

patrycjagrudzinska1

W tej dramie miałby zagrać też L/Kim Myung Soo (Infinite). Prawdopodobnie zagrałby rolę młodego Joo Joong Won'a. Starszego oczywiście zagrałby So Ji Sub ;D
Na razie nic pewnego bo rola Myung Soo jest jeszcze w trakcie negocjacji ;d

Namia1988

właśnie oglądam i muszę przyznać ,że jest dobre

kasjana

Też tak myślę, już pierwszy odcinek nieźle wciąga...

Namia1988

ja obejrzałam 10 odcinków po polsku.

kasjana

Już nadrobiłam zaległości,co prawda zarywając nocke,ale warto było ^^

Namia1988

a gdzie oglądasz?ja na viki

kasjana

Ja tak samo, to chyba jedyna str, gdzie są dostępne pl tłumaczenia (poza love-drama.pl), szkoda tylko, ze pewne dramy sa "niedostepne" w naszym rejonie -.- no ale coz, w takim wypadku mozna podszlifowac angielski ;)

Namia1988

jak chcesz to mogę podać ci adres forum gdzie można pobierać dramy {bezpłatne] tylko trzeba być zalogowanym ale ile oglądania dramy i filmy japońskie,tajlandzkie,koreańskie i nawet chińskie ja należę do trzech takich.warunek jest taki,że trzeba pisać komentarze i zachowywać się kulturalnie.im więcej komentarzy to szybciej ukazują się nowe tłumaczenia.

kasjana

Poważnie?? *.* Będę bardzo, naprawdę baaardzo wdzięczna :D

Namia1988

wejdź na love drama i znajdź z boku taki dział nasi partnerzy i kliknij a obrazek z napisem ,,Lizards-deep" i w ,,ADP SUBS''

kasjana

zostało jeszcze jedno największe

Namia1988

wysłałam linka napisz jak się udało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones