Jim Broadbent

James Broadbent

7,8
20 306 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Broadbent

Slughorn

użytkownik usunięty

Myślę że jako Horacy Slughorn wypadłby świetnie :)

o tak! Dokładnie tak wyobrażałem sobie Slughorna :)

jak dla mnie bomba..super pasuje do roli Slughorna, troszkę charakteryzacji i będzie git:)

http://img119.imageshack.us/img119/1507/sluks2.jpg

zobaczcie

MaX_20

No, jakoś nie mogłem go sobie dobrze wyobrazic w tej roli, ale na tym fotomontażu wygląda nieźle.

Zgadzam się z innymi :) Pasuje do roli Slughorna :P Extra!

Po raz pierwszy strzał w 10.
Pasuje idealnie. ;]

ojejQQ

zgadzam sie z wami Horacy jak w morde strzelil ;)

Starzyk

jak dla mnie trochę za chudy:PP
Ale przyzwyczaję się:DDD

Kikuuuni

Dla mnie też będzie za chudy... no ale może go poszerzą :P

Mi pasuje... ^^ Mniej więcej tak go sobie wyobrażałam... tylko, żeby był trochę grubszy... ;D

jak dla mnie to nadaje sie do tej roli, ale jest troche za chudy, i za wysoki... ale moze sobie kucnie....xD

NieLubieKaszy

Myślę, że pasuje do tego typu ról. Po pokazach przedpremierowych większość krytyków nawet twierdzi, że Jim to najmocniejsza strona całego filmu.

użytkownik usunięty
Pride

Na pewno go trochę poszerzą:P Ale fakt, do roli Slughorna pasuje świetnie!

użytkownik usunięty

No trochę pasuje do tej roli, ale Horacy w książce jest bardzo otyły, a on tak bardzo gruby chyba nie jest... i to mi troszkę nie pasuje... ;/ Pozdrawiam ;]

a jednak wypadł świetnie i moim zdaniem był jednym z mocniejszych punktów filmu jeżeli chodzi o aktorstwo. W sumie teraz to nie wyobrażam sobie innego aktora do tej roli, idealnie oddał charakter Slughorna:))

dragonslave

Ja poszłam na Harrego Pottera przede wszystkim po to,żeby się pośmiać (nie przepadam za tą ekranicają,wolę zdecydowanie książki).Nie mogłam przestać się śmiać jak widziałam miny Slughorna.Idealny aktor do tej roli.

szkoda tylko, że nie miał wąsów morsa ; D

smajluu

Tak! Jim był świetny. Te jego miny były rozwalające! Idealny Slughorn ;-)

smajluu

Tak! Jim był świetny. Te jego miny były rozwalające! Idealny Slughorn ;-)

AinEingarp

nie wierzę własnym oczom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones