Joanna Koroniewska

Joanna Magdalena Koroniewska-Dowbor

6,4
1 095 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Koroniewska

Pytanie tylko: po co? Czy ona myśli, że dostanie jakieś inne propozycje? To jest jedna z
najgorszych aktorek w tym kraju, nie potrafi zagrać absolutnie nic. Ma podobną cechę co Natasza
Urbańska - każde wypowiedziane przez nią słowo wydaje się nieszczere, choć i tak uważam, że
Natasza jest niedoścignioną mistrzynią tej kategorii :D

boolion

zgadzam się z tobą że jest najgorszą aktorką , kiedyś ją lubiłam ale teraz jak zaczyna przeginać w sensie że jest celebrytką i za to jaką miała głupią role w M jak miłość to ją znienawidziłam. Lubiłam ją na początku kiedyś M jak miłość startowało ale jak jej bohaterka porzuciła Stefana to już jej nie lubiłam a jak była oschła w stosunku do Agnieszki i była o nią zazdrosna to ją znienawidziłam.

kinomanka_13

kinomanka_13, znienawidzilas aktorke za to, ze grala dziewczyne, ktora poklocila sie z jakastam Agnieszka. (Wnioskuje, ze rowniez postacia fikcyjna). Rece, po prostu rece. Ja naprawde nie przepadam za pania Koroniewska jako aktorka, ale wypisywac takie bzdury? Przyznaj sie prosze, ile masz lat?

Vam

Odwal sie ode mnie i mam 20 lat a woogle tez to koroniewskiej nie lubie za caloksztalt,

Vam

Ojojojojojojoj:) nie trzeba sie tak od razu oburzac. Moznaby sie spodziewac, ze w wieku lat dwudziestu bedziesz potrafila odroznic w swojej ocenie aktora jako osobe oraz role, ktora odtwarza. To tak jakbym ja napisala, ze nienawidze Hopkinsa, bo jest chorym zwyrodnialcem, ludozerca i w ogole psycholem;) Pozdrawiam i usmiechu zycze. I troche wiecej rezerwy:)

Vam

To nie jest zrównoważona osoba.

boolion

to było "m jak mecz" :D

boolion

"Czy ona myśli, że dostanie jakieś inne propozycje?"
Idą święta. Może wezmą ją do jakichś jasełek.

boolion

Szkoda że odeszła, była moją ulubioną aktorką tego serialu od początku.

wjewjurka87

a ja się cieszę że odeszła, na początku lubiłam Małgosię gdy była z Badeckim, Napiórkowskim, Stefanem. Ale gdy odeszła od Stefana, przestałam ją lubić. A poza tym denerowała mnie jej zazdrość o Agnieszkę.

boolion

Gra okropnie. Jest totalnie bez wyrazu. Urbańska nie ma szkoły teatralnej, więc można to tym wytłumaczyć jakoś, ale Koroniewska przecież skończyła łódzką filmówkę. Tylko jakim cudem?

boolion

Skończy z ręką w nocniku jak Rysio z "Klanu". Ten też, zamiast panu Bogu dziękować za rolę życia (piszę to bez ironii!!!), gdzie bez żadnego wysiłku zgarniał co miesiąc pięciocyfrową kwotę za kilka dni pracy, postanowił gwiazdorzyć. Jak to się skończyło - wszyscy wiemy. Już jest o nim cichutko, a tak miał się realizować w "ambitnych rolach". Ciekawe czy jedną z nich miała być rola wodzianki u Majewskiego, gdzie po prostu ośmieszył się z kretesem. Jeśli zgodził się wystąpić w takim czymś po latach narzekania na to, że rola w "Klanie" go ośmieszała, to coś mu się musiało stać w głowę. Inna sprawa, że Koroniewska czy Cyrwus przez te lata zgarnęli tyle, ile zwykli ludzie nie zarobiliby nawet w ciągu trzech żyć. Jeśli więc nie szastali tą kasą na lewo i prawo, to z głodu nie umrą.

pilarp

jak ty ją możesz do Cyrwusa porównywać Cyrwus to jest dobry aktor, w Panu Tadeuszu zagrał zajebiście.

pilarp

1. Serial "Baron 24" - nowa rola większa
2. Jako wodzianka był nawet śmieszny i fajnie wyśmiał sam siebie - to wielka sztuka mieć dystans ;)
3. TEATR Tam się on realizuje ! Ostatnio w "Bolesławie Śmiałym" zagrał tytułową rolę (Teatr Polski w Warszawie).
4. 2012 r. - kampania społeczna fundacji Przytul Psa; 2013 r. - kredyt konsolidacyjny Banku Zachodniego WBK - niezłe reklamy
5. teledysk do piosenki Patricka the Pana pt. "Bubbles"
PS
Widać uznał, że ma inne ambicje niż całe życie grac jedną postać w tasiemcu i dobrze.

boolion

wiesz co BOOLION?...o ile Joaśkę można zmieszać z błotem za złe aktorstwo i nijakość, o tyle co do Nataszy, przegiąłeś strasznie....bo akurat ona jest bardzo utalentowaną artystką. robi piekne spektakle i ciężko na to pracuje.....a ty się naczytałeś pudelka i pierdzielisz jak potłuczony..

krytykk

Zacznijmy od tego, że ona niczego nie robi, ona w nich występuje (celowo nie używam słowa "gra"). Niestety Natasza bardzo dzieli społeczeństwo. Wiele osób nazywa ją "bardzo utalentowaną", ale to otwiera debatę pod tytułem "Czym jest talent?". Moje zdanie wyraziłem kiedyś tu na profilu Nataszy, zachęcam do wyrażenia swojego zdania :) http://www.filmweb.pl/person/Natasza+Urba%C5%84ska-209097/discussion/Zero+talent u%21-2392149

boolion

co ty bredzisz??....żeby zrobić jeden taki spektakl, trzeba w to włożyć mnóstwo pracy. i ona ciężko pracuje. a efekty sa świetne...ale nasze społeczeństwo jest wredne, zawistne i podłe....mam nadzieję, ze przyjdzie czas, gdy polacy docenią w końcu czyjąś ciężką prace i talent....ps. jak komuś brak do czegoś talentu, to nie dokona w danej dziedzinie niczego, choćby nie wiem jak był dobry technicznie. ale tacy jak ty, będą szukać dziury w całym, żeby tylko kogoś zgnoić....nie podoba się, to nie oglądaj. ale nie dorabiaj ideologii do rzeczy oczywistych.

krytykk

Wybacz, ale twoje argumenty są poniżej poziomu dyskusji.

boolion

Jak ta Pani w ogóle skończyła szkole aktorską??? :(:(:

bella1227

Dobre pytanie.

boolion

Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi

wjewjurka87

To wiemy. Pytanie brzmiało JAK, a nie JAKĄ :D

boolion

Sorki;) Ale skoro skończyła to jakoś musiała sobie radzić że jej się udało

boolion

Chciała wrócić, ale za małe stawki proponowali. Gwiazda, za grosze nie będzie pracować. A poza tym, WTF jak ona Łódzką filmówkę skończyła? Tak samo zastanawiam się nad Glinką.

Madeline70

A Żmuda skończyła warszawską szkołę teatralną. Ja też nie wiem jak one to robią i chyba wolę nie wiedzieć ( ಠ ͜ʖಠ)

boolion

A ja zrezygnował ze składania papierów na produkcje filmową do Łodzi, bo wiedziałam, że mi się nie powiedzie. Już tego żałuje...

Madeline70

Ale i tak najwięcej beznadziejnych aktorów jest po Krakowskiej szkole teatralnej m.in. Zielińska

Madeline70

Może kończyła wydział stolarstwa? Bo jest drewnem :D

Madeline70

Przepraszam, po krakowskiej są świetni aktorzy teatralni. W Łodzi brali, przynajmniej kiedyś, chyba na zasadzie „ładna do filmu”.

boolion

Gra w serialu Ślad teraz. Na Polsacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones