Joe Pesci

Joseph Frank Pesci

8,9
39 269 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joe Pesci

Chętnie bym go obejrzał jeszcze w jakimś gangsterskim filmie. Za rolę w Chłopcach z ferajny ma u mnie dozgonny szacun ;)

siwy__90

właśnie patrzę, że od 2010 to w żadnym filmie nie zagrał, hmm... ciekawe dlaczego?

użytkownik usunięty
Chunk

Wiek

znalazłem info, że kilkanaście lat temu zrezygnował z zawodu i od tamtej pory rzadko pojawia się przed kamerą... ale powodu nie ma, bądź jest tak jak piszesz - wiek

Chunk

Niedługo powraca i to nie lada powrot :D , szczególy sami sobie sprawdzcie

przemo8998

Jednak nie.

NickError

O kurde właśnie przeczytałem, że odmówił :/ (Może i dobrze pewnie miał swoje powody)

przemo8998

A gdzie miał zagrać?

Gemini_2

http://www.filmweb.pl/film/The+Irishman-2016-513794

W tym filmie.

przemo8998

Dzięki

przemo8998

Zagra w tym filmie w 2018r

Pijany_Mistrz

Oh, faktycznie zmienił zdanie. Super

siwy__90

Od 1990 już upłynęło "trochę" czasu, a nie każdy nadaje się do dowolnej roli w dowolnym wieku. Trzeba brać poprawkę na proces starzenia się.
Pesci owszem, jest utalentowany, choć trochę zdziwiłem się, że ma córkę - zawsze mi się wydawało, sądząc po jego głosie, że on jest wykastrowany. :) :P

siwy__90

Zniszczył w tym filmie wszystkich.

siwy__90

No to teraz musisz obejrzeć " Irlandczyka"

kitty32

Jutro;)

siwy__90

Najlepiej zagrał w Chłopcach z ferajny (niezłego świra zagrał) oraz Zabójcza broń 2-4.I Kevin sam w domu.

Ruben_fw

w Goodfellas mały, wielki skooorwiel, zagrał nieziemsko, pozostali też dali radę, majstersztyk

Ruben_fw

w Goodfellas mały, wielki skooorwiel, zagrał nieziemsko, pozostali też dali radę, majstersztyk

siwy__90

Irlandczyk. Pozycja obowiązkowa

siwy__90

I się gość doczekał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones